5 nejdražších módních doplňků značky Louis Vuitton

Francouzskou módní značku Louis Vuitton není třeba nějak zvlášť představovat. V módním byznysu se pohybují od roku 1854. Tato kultovní značka je synonymem luxusu a zárukou prvotřídní kvality. Orientuje se na široké spektrum módních doplňků, od luxusních cestovních kufrů, kožených kabelek až po oblečení, obuv, šperky, sluneční brýle i luxusní bižuterii.

Monogram LV na samotných produktech vypovídá o excelentní kvalitě, kterou si značka vybudovala během dlouhých let. Markantní část těchto luxusních výrobků není určena a cenově už vůbec ne dostupná pro běžné lidi.

Podívejte se na pět nejdražších módních doplňků značky Louis Vuitton

Pánské hodinky Louis Vuitton Tambour Voyagez Automatic Chronograph v hodnotě 31.000 $ se vyrábějí ve dvou provedeních a to z oceli i 18 karátového růžového zlata. Moderní design hodinek je inspirován palubní deskou sportovních vozů ze sedmdesátých let.

Set kožených cestovních zavazadel Louis Vuitton dostupný od 60.000 $, je třetím nejdražším zavazadlovým setem na světě. Sestává ze čtyř kufrů, příručního zavazadla, tašky na čepice i klobouky, šperkovnice, truhly a jiných větších, či menších kufrů.

Dámské hodinky Louis Vuitton Tambour Bijou Secret White Gold jsou elegantně jemné, žensky rafinované a především velmi drahé. Jejich cena sahá do výšky 121.000 $. V tomto mistrovském díle se jasně odráží úspěšná kombinace bílého zlata s diamanty.

Kabelka LV Urban Satchel Bag sestávající z odpadků je brilantním důkazem toho, že image značky LV je natolik silný, že i celebrity jsou za takovýto balíček smetí ochotné vyhodit až 150.000 $.

Nejdražším produktem značky Louis Vuitton je plyšový medvídek Steiff Teddy Bear, jehož hodnota dosahuje astronomickou výšku 2.1 milionu dolarů. Od běžného medvídka se na první pohled liší nevšedním luxusním outfitem.Zanechat komentář