To je smrt. Lidé, které zabili selfie fotky

Zřejmě žádný jiný fenomén nepohnul světem fotografie v poslední době tak mocně, jako právě selfie fotky. Někteří lidé však v honbě za co nejlepší zaplatili tu nejvyšší cenu. Podívejte se, jak dopadli.

 
Puentre Triana

V roce 2014 zemřela polská studentka na výletě v jižním Španělsku během prohlídky mostu Puente de Triana. Při balancování na zábradlí mostu neudržela rovnováhu a spadla z výšky pěti metrů. Bohužel však nedopadla do vody, ale přímo na základy jednoho z pilířů.

 
2422951

Jen 18-letá Chezka Agasová si chtěla během výletu na Filipínách udělat selfie před větrnými turbínami. Velká vlna však její snahu zmařila a spláchla ji do moře. Policie, která jí okamžitě přišla na pomoc, již z moře vytáhla jen mrtvolu.

 
2422943

Collette Morénová zahynula v červnu během autonehody cestou na svou rozlučku se svobodou. 26-letá žena seděla na sedadle spolujezdce a přišlo jí jako dobrý nápad udělat si spolu s řidičkou selfie. Ta na chvíli přestala dávat pozor a čelně se srazila s protijedoucím autem. Řidička přežila, Morénová už takové štěstí neměla.

 
selfie-peligrosa

Hrát si se zbraněmi je nebezpečné, dělat si při tom selfie je ale vyslovená hloupost. Přesvědčil se o tom i 21-letý Mexičan Oscar Otero Aguilar. Ten se rád fotil s pěknými ženami, drahými auty a samozřejmě i se zbraněmi. Podle očitých svědků incidentu Oscar mával zbraní kolem sebe, zatímco se snažil vyfotit. Zemřel při převozu do nemocnice.

 
2422945

Jen měsíc chyběl Xenii Ignatjev k tomu, aby oslavila 18. narozeniny. Osudnou se jí stala selfie, kterou si chtěla udělat na nadjezdu nad železniční tratí. Spadla z výšky deset metrů a při pádu se chtěla zachránit tím, že se pokusila zachytit elektrických kabelů. Její život ukončilo 1 500 voltů.

 
2422947

Cheynel Hollowayová zemřela během svého prvního rande. Spolu s partnerem navštívili druhý nejvyšší bod jihoafrického Johannesburgu zvaný Northcliff Hill. Když si chtěla udělat selfie na kraji útesu, neudržela rovnováhu a spadla z výšky 15 metrů. Ani 20-minutová resuscitace její život nezachránila.

stažený soubor

Udělat si Selfie na motorce nezní jako nejlepší nápad. Rapper z Portorika jménem Ramon Gonzalez si ale zřejmě myslel pravý opak. Jak to dopadlo už asi tušíte.

2422949

2. ledna tohoto roku zveřejnil 18-letý Oscar Reyes šelfu, na níž je zachycen, jak visí na koupelnových dveřích. O den později chtěl kousek zopakovat, naneštěstí se mu to ale nepodařilo. Spadl, udeřil si hlavu o záchodovou mísu a vykrvácel.

 
2422953

Pád z útesu připravil o život i polský pár, který na dovolené v portugalském Cabo da Roca vyšel na procházku. Svědky incidentu byly i jejich děti ve věku pět a šest let.

 
anna-ursu-644x362

V květnu tohoto roku se rumunská teenagerka doslova vznítila na střeše vlaku, když se snažila udělat si „ultimátní“ Self. 18-letá Anna Ursu se naneštěstí dotkla elektrického kabelu, který jí do těla vyslal 27 tisíc voltů. Byla na místě mrtvá.1 komentář
  1. Deny

    Je to vazne hrozny

    Čvc.20.2017 na 17.14
Zanechat komentář