Automaty na použité kalhotky: Jak fungují?

Automaty na použité kalhotky: Jak fungují? 1

Jsou v Japonsku stejnou turistickou atrakcí jako slavné čajovny. Někteří cestují do země Geis jen proto, aby si beztrestně přičichli k Asiatka a zavazadla napráskali použitými kalhotkami školaček. Jiný kraj, jiný mrav ao Japonsku kolují zvěsti, jak o nejperverznější zemi na Zemi. Ne všechny legendy jsou pravdivé a ne každé špinavé kalhotky jsou použity.

Trik na turisty
V zemi už dobře vědí, že turisté směřující do Japonska, se dělí na dvě skupiny. Milovníky duchovna a milovníky těla. Tím prvním prodávají předražené čajové rituály a druhým kalhotky, které měla školačka na sobě. Ideální během hodiny matematiky, když se pořádně potila při psaní písemky. Některé věci mají ale v Japonsku podchyceny stejně dobře, jako předražený alkohol v českých velehorách. Kde je turistika, tam jsou i obchodnické triky.

 
RAB41a54b_kalhotky

Tak trochu hra se slovy
Automaty s použitými kalhotkami začali vyrůstat jako houby po dešti a turisté do nich házeli své kapesné jako splašení. Nakonec vláda zahájila proti těmto technologickým magnetům peněz bojovat. Problém je v jediném. Kalhotky nenosí žádné studentky, ani ženy.

Putují do automatů přímo z továren a slovo použité znamená něco jako „used look“, který běžně najdete na džínách. Málokterý turista ale rozumí Japonštině, a tak stačilo pár štiplavých obrázků a byznys model s úchylností se nastartoval.

 
pantsu

Přivonění je zbytečné
Přivonění k parfému je tou nejžádanější aktivitou, na kterou se těší čerství majitelé ne zcela čerstvých kalhotek. V konečném důsledku ale ucítí jen to, co i na běžných dámských kalhotkách v obchodě. Jen o něco dražší.

Koupit se dají i pravé
Ne v automatech a ne tak úplně na běžném trhu. V Japonsku je však mnoho dívek, které se rozhodli tímto způsobem si přilepšit z kapesného.

Nabízejí různé střihy, fotku nových kalhotek i během nošení. Je to však trochu na hraně, protože dívky jsou ještě obvykle školačky a policie si na kupce často posvítí. Pravdou však je, že některým se podaří koupit skutečný poklad. Mnozí si však odnášejí, tak jako všude jinde ze světa, pouze levné suvenýry, žádné originály.