Chlapi, toto byste měli vědět o ženském zadku

Chlapi, toto byste měli vědět o ženském zadku 1

Je to po prsou hlavní centrum našeho zájmu o ženu a proto není dobré podceňovat i praktické informace o tomto území. Vždyť se zde skrývá nesmírná zásoba sexappealu. Ženský zadek skrývá mnoho výzev i záhad, ale nezapomínejte si chránit i zadek vlastní. Pojďte ho s námi prfozkoumat.

Použijte dětské ubrousky
Někdy nemáte po ruce toaletní papír a zejména při výletech do přírody hrozí, že budete nepříjemně překvapen. Použijte dětské ubrousky. Na jemnou pokožku zadku jsou to pravé ořechové a jsou výtečně skladné. Mějte vždy nějaké nablízku. Partnerka je ocení více než švýcarský nožík.

Stop četbě na záchodě
Pokud jste měli kolem mísy mnoho časopisů, případně i křížovky, vyneste je a ukliďte. Čtení na záchodě způsobuje hemeroidy. Důvodem je reflex v rámci kterého podvědomě tlačíme, i když z nás nic nevychází. To je příčina, která přetěžuje cévy a tvoří se hemeroidy. Číst můžete i jinde, pro váš zadek to bude bezpečnější.

 
cropped-1392058191598

Anální sex nebolí
Pravidlo, které si třeba zapsat za uši a připomínat ho vždy partnerce, když bude chtít mít námitky. Mužský penis není ani tak velký jako exkrement, který partnerka každé ráno vytiskne. Trochu lubrikace s citem a máte o zábavu postaráno.

Konečník je hygieničtější než vagína
Můžete ho lízat i si užívat anál, hrát si s ním kolik jen chcete. Podmínkou je, aby se partnerka dokonale vyčistila. Protože v tomto případě není možné, aby v konečníku cokoli nepříjemné zůstalo. Kromě čisté pokožky. Naproti tomu ve vagíně se to jen hemží bakteriemi. Pokud si potrpíte na čistotu, požádejte partnerku ne o ruku, ale o umytý zadek.

 
812617_zadek

Zdravé ženy
Ženy s větším zadkem se statisticky dožívají vyššího věku. Hrozí jim dokonce méně kardiovaskulárních onemocnění. Nemluvě o tom, že si máte co pohladit a i při polohách zezadu je lepší narážet na polštář, než na kosti.

Ženy si zadek všímají ze všeho nejvíc
Nejen ten svůj, ale zejména chlapský. Pohled do očí okamžitě střídají s pohledem na vaše pozadí. Můžete si být jistý, že právě zadek je to, co ženu na chlapovi osloví mnohem více, než nadutý rozkrok na kalhotách. Zkuste dělat dřepy a uvidíte, kolik holek se s vámi najednou bude chtít kamarádit.

 
E89860zadek