Chyby, které děláte při používání kondomu

Chyby, které děláte při používání kondomu 1

Nasazování kondomu by mělo být automatickou činností pro každého chlapa. Ale mnozí to stále dělají špatně. Toto jsou nejčastější chyby, které vám mohou zkomplikovat život v podobě neočekávaného přírůstku do rodiny nebo nového řádku do chorobopisu.

Pozdní nasazení
Téměř polovina nedočkavých si nasazuje kondom až po několika zásunech. To stačí na získání nějaké pohlavní nemoci.

Brzké složení
Přibližně čtvrtina nadržanců složí kondom ještě před tím, než nastane vítězné vyvrcholení.

Úplné odrolování ještě před nasazením
Nevěřili byste, ale existují i lidé, kteří odrolují celý kondom ještě před „oblečením“. Záhadou zůstává, jak si ho pak nasadí?

Žádné místo na špičce nebo vzduch v kondomu
Velmi často se v návalu vzrušení nepodaří nasadit latexového pomocníka správně. Bez místa na ejakulát riskujete, že se stanete otcem. A s nadbytečným vzduchem mezi gumou a vaší pýchou může snadno dojít k prasknutí kondomu.

Převrácený kondom
Začnete nasazovat kondom a po chvíli zjistíte, že ho máte naopak, co uděláte? Seberete další nebo jej otočíte a vesele se oddáváte radovánkám? První možnost je rozumnější řešení, neboť na kondomu se již mohly uchytit takzvané „kapičky rozkoše“ které se mohou přeměnit na rostoucí břicho vaší partnerky.

Neúplné nasazení
Tak schválně, jak často si ho neoblečete do latexu celého? Pokud si nasazujete kondom pouze do půlky údu, může to mít vážné následky.

 
maxresdefault

Ostré předměty a žádná kontrola
Otevírat drobný balíček nožíkem nebo nůžkami není dobrý nápad. Ty jsou dost ostré na to, aby roztrhly i kondom. Ale drtivá většina lidí si před otevřením ani nezkontroluje, zda je či není obal poškozen nebo zda je kondom ještě v záruce.

Jízda na sucho a komplikace s lubrikací
Nejen, že to je nepříjemné a bolestivé, ale riziko protržení kondomu je vysoké. Při delším sexu nezapomínejte pravidelně zvlhčovat. Ale třeba si dát pozor čím. Lubrikanty na olejové bázi oslabují pružnost latexových kondomů, které se pak trhají.

Pozdní vytažení z hnízda rozkoše
Téměř třetina párů přiznala, že si vychutnává dozvuky sexu i po vyvrcholení. Co je chyba, hned po ejakulaci je třeba kolegu tam dole vytáhnout a nedovolit ani jedné kapce dostat se do partnerky.

Opakované použití kondomu
Toto se nesmí dělat a tečka.

Nesprávné skladování
Jste vždy připraven a jeden máte „pro jistotu“ stále v peněžence. Okamžitě ho vytáhněte, neboť těsný prostor vaší peněženky latexu neprospívá.

Nepoužití kondomu
Až polovina mladých mužů nepoužívá při sexu ochranu. Tak ať si pak pánové nesou následky.