Jak chutnají spermie? Teď se to dozvíte

Jak chutnají spermie? Teď se to dozvíte 1

Toto nebude článek pro chlapy, co si ráno malují obočí a tvrdí, že masáž prostaty je nejlepším sexuálním zážitkem. Dnes odhalíme velká tajemství chuti semena tím, co ho nikdy neměli v puse, ale každého podvědomě tak trochu zajímalo, jak chutná tato nejrozporuplnější tekutina na světě, která dělí ženy na ty, co polykají a ty, co vyplivují. Nečekejte žádné chuťovky.

Netřeba si lhát,
ani ten nejsladší kluk na světě nechutná jako jahoda, či javorový sirup. Názory se různí. Nejčastěji se mužské semeno chutí přirovnává k vaječnému bílku. Ne jen tak čistému, ale s jistou příchutí. Ne příliš výraznou, ale přece jen to není jak pustit si dolů hrdlem čistou vodu. Obvykle se se semenem spojuje chuť sladkého mléka, případně náznak ananasovo – banánového pozadí. Samozřejmě neexistuje žádná degustační příručka jako při koštu vína, ale nějaký obraz to naznačuje.

Kokosové mléko
Mléko z čerstvého kokosu chutná zvláštně. Má jemně nakyslou, ale zároveň sladkou chuť a někde se objevuje i závan lehkého kokosového odéru. Toto je druhá nejčastější chuť, která se vyslovuje při mužském semenu. Skutečně může mít i náznak papáji, manga, či ananasu a velmi hodně záleží i na tom, jaké ovoce muž před ejakulací pár dnů konzumuje. Protože aromatické látky prosakují právě do této tělesné složky.

 
sex

Špatná chuť nepadne dobře ani náhodou nikomu
Mají ji kuřáci, alkoholici, muži na antibiotikách, lécích, dokonce i milovníci sýrů. V tomto případě je semeno těžší a má příchuť syrečků, plus dochuť zůstává mírně nahořklá. Kuřáci jsou na tom nejhůře a žádná žena si je nebude pochvalovat. Nepříjemná chuť semene tak do jisté míry odhaluje i stav vašeho těla. Pokud je špatná, ani organismus není zrovna v nejlepší formě.

Každému podle chuti
Neexistuje dokonalá chuť semene, po které by se ženy šli potrhat. Chyba není v nás, ale v chuťových pohárcích. Jedné chutná čokoláda, jiné kokos, třetí ho nemůže ani cítit a miluje banány. Tak je to i se semenem. Ať chutná jakkoli, vždy najdete ženu, které nechutnáte, ačkoli by vás i milovala a jiná se po vás oblíže, přestože ani neví jak vypadáte.