Pět poloh z Kámasútry, které musíte vyzkoušet

Pět poloh z Kámasútry, které musíte vyzkoušet 1

Chcete v posteli vyzkoušet něco víc než misionáře? Na vyzkoušení nejbizarnějších sexuálních poloh nemáte dost odvahy? Pak je tu pro vás starodávná bible sexu: Kámasútra. Těchto pět poloh, které v ní najdete, vám v posteli zaručí opravdové potěšení.

 
1584169

1. Sammukha
Jde o relativně lehkou polohu, kterou hravě zvládnou i mírně pokročilí milenci. Žena se při ní vestoje zády opírá o stěnu a co nejširší roztáhne nohy. Nízké slečny mají nevýhodu, takže by se měli na něco postavit. Ačkoli se to nezdá, díky očnímu kontaktu jde o mimořádně romantickou polohu, která je vhodná téměř pro každého.

 
197a896f9b_33055469_u

2. Janukurpara
Indické názvy poloh si zřejmě nezapamatujete, jejich realizace je ale často mimořádně jednoduchá. Takový je i případ polohy janukurpara. Partnerku při ní zvednete, ohyby loktů jí vložíte pod kolena a rukama ji chytíte za zadek. Aby vám to slečna usnadnila, může vás chytit kolem krku a odlehčit zátěž, kterou nesete na rukou. Pokud si myslíte, že máte dostatek síly, jděte směle na věc. Bude vám vděčná.

 
ef628047b8_33055135_u

3. Piditaka
Ani mírně akrobatická poloha nemusí zákonitě znamenat nepohodlí. Při piditake žena leží na zádech, kolena si přitáhne k bradě a chodidly se opře o váš hrudník, zatímco vy klečíte. Dejte se tak, abyste si mohli partnerčiny boky opřít na svá stehna, a pak už budete vědět, co dělat.

4. Virsha
Přestože o tom možná nevíte, tuto polohu často praktikují i herci v pornofilmech. Muž při ní leží na zádech, zatímco žena na něm jezdí otočená zády k jeho tváři. Navíc budete mít díky tomu perfektní výhled na její zadek, a to se vyplatí.

 
1924447

5. Tripadam
Jde o výbornou polohu, pokud máte chuť na rychlovku. Oba při ní stojíte tvářemi k sobě. Jednu ruku vložíte partnerce pod koleno a zvednete ho, takže vytvoříte jakousi trojnožku. Pokud jste oba stejné výšky, můžete jít rovnou na věc, pokud je ale rozdíl mezi vámi poměrně velký, zřejmě budete muset najít tu správnou míru pokrčení kolen.