Pozvání do Muzea voskových figurín Madame Tussaud ve Vídni

Pozvání do Muzea voskových figurín Madame Tussaud ve Vídni 1

V centru města, kde historie splývá s moderní dobou, se nachází jedno z nejzajímavějších míst, které můžete navštívit – muzeum voskových figurín Madame Tussaud. Tohle místo, známé po celém světě, nabízí jedinečnou možnost setkat se tváří v tvář s některými z nejslavnějších osobností historie i současnosti. Ať už jde o umělce, sportovce, politiky či legendární historické postavy, všechny jsou zde přítomny v podobě neuvěřitelně realistických voskových figurín.

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Výhody karty VIENNA CITY CARD

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Otevírací doba

Čtvrtek 10:00 – 18:00
Pátek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 18:00
Neděle 10:00 – 18:00
Pondělí 10:00 – 18:00
Úterý 10:00 – 18:00
Středa 10:00 – 18:00
Čtvrtek 11:00 – 00:00
Pátek 11:00 – 00:00
Sobota 11:00 – 00:00
Neděle 11:00 – 00:00
Pondělí 11:00 – 00:00
Úterý 11:00 – 00:00
Středa 11:00 – 00:00

Tato vstupenka, kterou držíte v ruce, vám otevře dveře do světa, kde není nemožné potkat se s vašimi idoly, ať už živými nebo z minulosti. Připravte se na cestu skrze různé časové epochy a kultury. Potulka po muzeu začíná představením nejvýznamnějších historických ikon, které formovaly svět, jak ho známe. Zde se můžete ocitnout tváří v tvář královnám a králům, průkopníkům vědy, nebo třeba slavným vynálezcům, jejichž objevy změnily běh dějin. Každá figurína je vytvořena s ohromující pozorností k detailu, čímž vám umožní nahlédnout do očí těch, kdo utvářeli naši historii.

 

Postupně, jak budete procházet muzeem, dostanete se k prostorám věnovaným současným celebritám z oblasti filmu, hudby či sportu. Je to, jako byste se ocitli přímo na červeném koberci nebo v hledišti největších sportovních událostí. Zde máte jedinečnou šanci stát vedle vašich oblíbených herců, zpěváků či sportovců a na chvíli se cítit součástí jejich světa. Muzeum voskových figurín Madame Tussaud nabízí zážitek, který je blíž realitě, než by se mohlo zdát. Voskové figuríny jsou tak realisticky zpracované, že je snadno můžete zaměnit za skutečné osoby.

Ať už jste fanouškem historie, umění, filmu, hudby, sportu, nebo prostě hledáte inspirující a nevšední zážitek, vstupenka do muzea voskových figurín Madame Tussaud vám otevře dveře do světa, kde jsou možná setkání, o kterých se vám dosud jen zdálo. Toto místo je dokonalým příkladem toho, jak mohou být hranice mezi realitou a fantazií nejasné a jak může být setkání s vašimi hrdiny blíže, než si myslíte.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více