Sex může být zdraví nebezpečný! Pozor na tohle!

Sex může být zdraví nebezpečný! Pozor na tohle! 1

Po každé souloži si můžete pogratulovat, pokud jste vyvázli se zdravou kůží. Tentokrát to nebude o sexuálních chorobách, které můžete nachytat. Ještě větší tragédií jako kapavka je definitivně zlomený penis.Některé polohy dobře vypadají, ale nejsou pro běžné smrtelníky. Pokud si umíte dát nohy za hlavu, tak prosím, ale pokud jste muž odchovaný na misionáři, vyhněte se polohám, po kterých by vás z postele odnášeli na nosítkách. Nástrahy mezi ženskými nohama

photo-205

Spontánnost je super věc. Můžeme jen doporučit, ale pokud plánujete akci bez přípravy, vsaďte alespoň na osvědčené polohy. Často se ke spontánním řadí pozice, při které žena sedí na kuchyňské lince, nebo si lehne na stolek a vy se do ní pustíte jako sbíječkou. Vášnivé vzlyky ale mohou rychle skončit v pláči, když v návalu vášně trefíte mimo ženy a penis zlomíte o hranu stolu. Nebyli byste první, pokud vás to potěší.

photo-203

Divoká kovbojko
Jezdecká poloha, to už ano. V ní se umí ženy rozpálit. Mužům ale nejednou vystoupí krůpěje potu na záda i čelo. Protože tentokrát to nemáte ve své moci. Jste jen nástrojem k jejímu potěšení a přestože vám není nepříjemně, nikdy nevíte, kdy se jí vychýlí muška a ona na vás dosedne stydkou kostí. Tato nehoda je velmi častá. Není snadné důvěřovat ženě, když víte jak couvá s autem, jezdí kolem obrubníků a najednou v plné rychlosti dopadá na váš penis. Stačí milimetr a jste odepsaný.

Ohebný penis
Vypadají dobře i romanticky ty záhadné polohy, kde je žena k vám zadečkem, kde se do ní ponoříte vestoje, zatímco ona má lopatky přilepená k zemi. Je sexy přežít polohu 69, když vy jste vzhůru, nebo se spojit tak, že penis se ohne o téměř 100 stupňů. Vypadá to dobře na fotce, ale pozor. Penis má svou míru flexibility a pokud ji jednou překročíte, už se do původního stavu nevrátí. Pamatujte na to, pokud bude partnerka z vás chtít mít gymnasty a nezlomte svému přirození vazy.

Naštěstí jsme líní
Až 98% lidí nezkouší zdraví nebezpečné polohy. Z prostého důvodu. Jsme příliš líní, abychom vybočili ze zaběhaného rytmu. Jenže téměř každou dvojici pálí v posteli místo vášně stereotyp. Třeba zřejmě najít průnik mezi polohami, které mohou vaši pýchu navždy pohřbít. Být však mistrem a tvářit se, že váš penis se ohne o 180 stupňů je zkušenost, po které z vás erekci už nevyseká ani zkušená ruka chirurga.