Sex v autě: Jak si ho užít naplno?

Sex v autě: Jak si ho užít naplno? 1

Mít pěkné auto je sen každého chlapa. Hned tím druhým je mít v něm sex s pěknou blondýnkou. Nebude vadit však ani brunetka a rusovláska se také hodí na pravou stranu od řadicí páky. Dobrý sex v autě má svá specifická pravidla, které je někdy lepší znát než ty dopravní.

Milování v dešti
Je romantické, zpívá se o něm a žádná žena mu neodolá. Pokud máte náhodou zataženo a s výletem do přírody to nevypadá dobře, právě to je důvod vzít klíče od auta a vyrazit do nečasu.

Do auta naprší a příjemné bubnování zní tak trochu jako do rytmus soulože. Další výhodou je, že v lijáku můžete souložit i na běžném parkoviště a kolem sebe máte stěnu, díky které vás nevidět. Tento typ sexu se dá uplatnit i když vás letní bouřka přepadne někde znenadání.

Dobrá poloha
Auto představuje přenosné soukromí, ale za kvalitní sex je třeba zaplatit mýtné v podobě úsporných poloh. Nebude to takové rošambo, jako na manželské posteli, ale přece se dokážete uspokojit. Základní pozici, sklopené přední sedadlo, které se posune dozadu a žena vyloží nohy na vaše ramena, by měl znát každý, kdo má řidičák.

Naopak na zadním sedadle se dá vyvádíte i misionář, během léta já oblíbená poloha odzadu, když se na zadním sedadle dá baba na čtyři vy stojíte mimo auta a pěkně přirážet. Nezapomeňte si tuto polohu osvěžit i pěkným výhledem na přírodu. Je nesmírně oblíbená a praktická právě během léta, kdy osvěží více než soulož v uzavřeném prostoru.

 
belt-car-
Ochrana je důležitá
Nejen ta, kterou si nasadíte na penis. Pro pohodový sex je třeba kvalitně ochránit i auto. Byli mistři světa, což zapomněli zatáhnout ruční BrdU a pravidelný kyvadlový pohyb jejich najednou svezl na špatné chodníčky. Před sexem vždy zabrzdìte, až pak můžete jít plnou parou vpřed.

Zkuste kabriolet
Sen všech mužů a žen, protože je to jediné auto, které vám umožní souložit pod noční oblohou. Stačí stáhnout střechu, babe kalhotky, pustit muziku a už jezdíte jako po dobré dálnici. S hvězdným nebem nad hlavami ženy nedokážou říct ne. Dokonce ani análu, ale pozor, jaká máte bledé potahy. Na druhé straně, kdo říká, že potřebujete kabriolet vlastnit? Na dobrý sex a víkend se přece dá takové fáro i výhodně půjčit.