Stáhli jste jí kalhotky? Toto si všímejte jako první

Stáhli jste jí kalhotky? Toto si všímejte jako první 1

Máte chuť zakřičet z plných plic: „Hurá!“ Vždyť po měsících obletování máte před sebou konečně nahou ženu. Uvažování se přestěhovalo z pravé a levé mozkové hemisféry do pravého a levého varleti a za vás rozhoduje penis. Pozor, stůj a až poté volno, až prozkoumáte, do čeho vlastně jdete.

 
avalingerie-av924-kalhotky

Vzhled
Dá se z něj hodně vyčíst. Předpokládáme, že máte před sebou pannu, nebo alespoň lety nehoblovanou partnerku, a tak je vcelku možné, že je zdravá jako buk. Ona i její vagina. I tak si však třeba dobře prohlédnout, co vám nabízí. Od střihu na ohanbí totiž bude následovat váš budoucí sexuální život. Nevěříte? Zkušenosti nelžou. Ty s vyholeným rozkrokem, to jsou aktuální standardy.

Takže ani příliš pod úroveň, ani žádná extra třída. Jdou v davu. Naturální nevyholené budou mít rády sex, ale na anál, nebo orál zapomeňte. Budete rád, pokud to odsouloží na klasiku. Nejlepší jsou ty s pásky a různými figurami z chloupků, ty budou provádět figury i v posteli.

 
kalhotky_push_up

Vůně
Nos nás potěší, když si čichá k něčemu vynikajícímu a varuje, pokud není vše v nejlepším stavu. Podobné je to i s vagínou. Vagína voní mírně jako citron. Slabě a do kysela. Pokud ucítíte rybinu, mandle, nebo vůni chleba,

odolejte pokušení a nepoužívejte na dráždění ženy jiné části těla než prsty. Je zřejmé, že z vaší lásky na vás dýchly kvasinky. Následky mohou být od zánětů močové trubice až po nesnesitelné svědění.

 
4533-kalhotky-ewana-n61

Tvar
Ženy si všímají hlavně velikost, ale my nejsme tak povrchní. Před tím, než otestujeme samotnou hloubku, je dobré dát prostor i oku. Ať se potěší. Vagína může být uzavřena, nebo z ní jdou vidět vnitřní pysky, jakoby mezi nohama tiskla motýla.

Prakticky to o sexuálních preferencích ani vášni nic neříká, ale je dobré znát partnerku z každé strany a užít si konečně to, na co nám v dětství zakazovaly dívat se ve filmech i v časopisech. A živě je to i tak lepší.

 
133db46f044fab47bdbad08f303bad48

Vlhkost
Když už jste se dostali do momentu, že si žena před vámi (dobrovolně) stáhla, nebo nechala stáhnout kalhotky, máte možnost zkoumat ženské tělo i v oblasti, o níž se ve škole nemluvilo ani slovo. Je jí vlhkost vagíny. Ta umí hodně naznačit o apetitu potenciální partnerky.

Ty, co mají méně vlhkosti jsou sušší a to nejen fyzicky, ale i doslovně. Ty, co nechávají po sobě loužičky, máte možnost dovést i k mokrému orgasmu, a to je pak záplava rozkoše. Nelekejte se, barva výtoku se během měsíce mění, ale to vám nezabrání užít si rozkošné příhody.