Tajemství, které nevíte o ženském zadku

Tajemství, které nevíte o ženském zadku 1

Je krásný, je zajímavý, má pro nás hodnotu z estetického, vědeckého i erotického hlediska. Tolik předností a přitom jde o zadnice. Jenže kde by byl mužský svět bez ženského zadku? Zřejmě tam, kde páteř již ztrácí své slušné jméno.

Geneticky pevnější
Většina mužů na základě hormonální konstelace a genetiky má tendenci přibírat do břicha a ženy právě do zadku. To je místo jejich velkých tukových zásob. Hýždě jsou proto u nich náchylnější i na celulitidu. Pokud je chcete naštvat, řekněte jim právě narážku na zadek. Zabodujete, protože většina žen s ním neustále zápasí.

Pozadí má překypovat z dlaně
Tak hovoří statistiky o pěkném zadku. Nejhorší hodnocené ženské zadky jsou chlapských rozměrů. Je to tak trochu jako s prsy. Žena, která je má jako chlap, to se vzrušujícím zjevem nemá jednoduché. Nejvíce nás umí okouzlit pozadí, která mírně překypují z naší dlaně.

 
1374321531_83243

Umí twerkování
Možná to dokáže i nějaký chlap z klubu čtyřprocentních, ale twerkování zavedli do oficiálního slovníku v roce 2013 právě ženy. Je to jeden z velkých posledních kousků, jak dokáže pěkně rozvlněný zadek obohatit naši slovní zásobu. Už si jen počkáme jak si ho překládají v jazykovědné ústavu, kde už určitě pracují na šťavnaté české mutaci.

Pozadí překonává tvář
V roce 2013 i 2014 se již Self fotky nefotili pouze s kachního pery, ale zadky v self záběru se fotili nejčastěji. Na sociálních sítích záď překonala tvář, fotí se už i samostatný zadek. Statistiky za rok 2015 ještě nejsou k dispozici, ale už teď je jasné, že zadek bude na předních místech.

 
1215150-img-zadek-pozadi-krasa-plne-tvary

Největší pojistka
Jennifer Loper má svou prdelku pojištěnou na 27 milionů dolarů. Co by bez zadku ale dělala, protože si na něm vybudovala opravdu docela slušnou pověst herečky i zpěvačky? Kromě J. Loo si většina žen na sobě hned po vlasech cení právě pěkný zadek. Něco na něm tedy určitě je.

Nevěřte zadku
V Česku můžeme být hrdí na poctivé tvarůžky, pivo i ženský zadek. Jinde ve světě však již najela móda Fejkové zadnice. Po prsou si ženy rády vylepšují silikonem už i prdelku. To, co chytíte do ruky někde ve vyspělém světě, už nemusí být naturální krása ženy, ale kus umělé hmoty.

 
d164e3734bcb266f0e83d25991f20c4d_large