Televizní seriály, ve kterých najdete nejvíce nahoty a sexu

Televizní seriály, ve kterých najdete nejvíce nahoty a sexu 1

Nahota v seriálech byla kdysi výjimečná, dnes ale jde o běžný standard, a to zejména u seriálů ze zahraniční produkce. Kde však najdete spoře oděných herců nejvíce? Podívali jsme se na to a sestavili žebříček seriálů, které jsou nejen kvalitní, ale obsahují i lechtivé scény.

 
californication-img

7. Californication
„Fornication“ znamená v překladu z angličtiny smilstvo, a už to vám zřejmě jasně naznačí, o co v seriálu jde. Je v něm hodně nahoty, sexu, av některých zemích museli dokonce jisté scény cenzurovat. Přesto má seriál vynikající hodnocení a patří k jedním z nejoblíbenějších. Hlavní roli si v něm zahrál David Duchovny, který je slovenský divákovi známý jako agent Mulder ze seriálu Akta X.

 
original

6. Masters of Sex
Kvalitních seriálů najdete v slovenský televizích poměrně málo a výjimkou není ani Masters of Sex. Hlavními hrdiny jsou gynekolog William Masters a jeho asistentka, kteří zkoumají lidskou sexualitu. Více o ději prozrazovat nebudeme, při sledování seriálu se vám ale může stát, že se budete červenat.

 
2013-new-shows-02_zpsc7c5dfeb

5. Orange Is the New Black
Další seriál, který sice na slovenský stanicích nenajdete, ale je to velká škoda. Přestože jeho sledování v rodinném kruhu bychom rozhodně nedoporučili, kvalitu mu upřít nelze. Děj se točí kolem Piper – bisexuálky, která se dostane do vězení. Za mřížemi si však odpykává trest i její bývalá partnerka. To je pro Piper vcelku problém, protože ji na svobodě čeká snoubenec.

 
Quality: Original.  Film Title: Mean Girls/Lacey Chabert, Rachel McAdams,Amanda Seyfried, Lindsay Lohan.  Copyright: TM&Copyright ©2003 by Paramount Pictures. All Rights Reserved. For further information: please contact your local UIP Press Office.

4. Girls
Když začnou producenti dostávat výhružné dopisy od konzervativních diváků, kterým v seriálu vadí velké množství sexuálních scén, asi víte, co od takového seriálu čekat. Přestože je seriál poměrně kvalitní, třeba říci, že část nahoty v něm je vcelku neopodstatněná. Zřejmě i proto velkou část diváků seriálu o ženách tvoří muži.

 
TrueBloodS6Premiere2

3. True Blood: Pravá krev
Tento seriál po premiéře první části šokoval diváky po celém světě. Přestože se děj točí kolem upírů, nečekejte žádný sladký Twilight. Právě naopak, Pravá krev je plná násilí, nahoty, a samozřejmě sexu. S dětmi ji raději nedívejte, aby se k vám náhodou ze strachu v noci v posteli netúlili.

maxresdefault

2. Spartacus
Přestože má tento seriál mimořádně chytlavý děj, diváci se do ní občas zamotávají, a to i díky mnohým sexuálním scénám, v nichž většinou hrají mimořádně přitažlivé dámy. Jakož i při ostatních seriálech z tohoto žebříčku, ani tento nedoporučujeme sledovat s mladšími, ale ani výrazně staršími rodinnými příslušníky. Zkuste si však tipnout, co se umístilo na prvním místě?

 
breakfastattiffanys8f-0307-1-635x325

1. Hra o trůny
Hra o trůny patří v oblasti zobrazování sexu a nahoty k absolutní špičce. Scény pro diváky nad osmnáct let však ani zdaleka nejsou tahounem tohoto výborného seriálu natočeného podle knižní předlohy od George RR Martina.

Hra o trůny vyniká především strhující zápletkou, silnými postavami a věrně zobrazeným prostředím, které je popsáno v předloze. Na své si však přijdou i milovníci akčních scén, kterých je v seriálu nepočítaně.