Znáte pravidla, podle kterých se máte chovat na swingers párty?

Znáte pravidla, podle kterých se máte chovat na swingers párty? 1

Přijdete do prostoru, kde každý vchází s tím, že nevyjde bez orgasmu. Nemluvíme o porno kině, ale o skutečném zážitku na swingers párty, kde se sexuje stylem každý s každým. I zde jsou však jistá pravidla, ačkoli něco takového jako věrnost, monogamie a cudnost sem mají vstup zakázán.

Sami si neškrtnete
Na swingers párty to není o tom, že přijde autobus nadržených dívek, na které se můžete vrhnout jako smyslů zbavený. Single ženy mají sice na párty vstup povolen, ale je jich jako pravého šafránu. Sám chlap se na erotickou hostinu nedostane ani za příplatek. Takže budete potřebovat partnerku, nebo alespoň kamarádku a peníze na vstupné.

Začínejte skromně
Platí, že swingers je prostor, kde padají zábrany a skupinový sex je hlavním momentem setkání. Nikde však není psáno, že každá žena bude otevřena pro váš vstup. Obvykle se postupuje postupně. Začínají stále dvojice a postupně se sbližují s jinými, až může dojít k výměně partnerů. Nemějte velké oči, mnoho dvojic si přijde užít jen společný sex za doprovodu jiných. Často maximálně s jednou, dvěma dvojicemi.

 
2146575

Soukromí se nepočítá
Přestože je neslušné míchat se k páru, který zjevně nejeví zájem o kontakt s vámi, je tak trochu mimo pravidel nezkusit něco nového. Nemusí vám každý muž a každá žena sednout do sex týmu, ale není příliš přívětivé, pokud si celý večer odsouložíte jen ve dvojici a nanejvýš poohlížíte po jiných. Takové páry jsou brzy ze společných radovánek posunuty do zóny nevšímavosti.

Příliš neexperimentujte
Zatímco doma můžete zkoušet novinky, na swingers párty fičí standardní polohy misionář, odzadu a jezdecká poloha. Hrát si na šampiona není na místě. Důvodů je několik. Potřebujete vidět, zda je prezervativ v pořádku a zároveň ne každý má rád sexuální akrobacii. Klasika vyhovuje všem a nedostatek kreativity se přece kompenzuje novými těly.

Bezpečnost nadevše
V průvodci skupinového sexu se nehodí moralizovat, ale zdravotní hledisko nikdy nepodceňte. Kondom je povinnou výbavou a při každém kontaktu s jiným tělem si ho vyměňte. Možná je to trochu dražší sex, ale určitě toho nebudete litovat. Jediné co o sexuálních partnerech totiž budete znát, jsou jejich oblíbené praktiky a o zdravotním stavu nebude ani vidu ani slechu a je lepší ho nikdy nepoznat na vlastní kůži.