6 nejbizarnějších věcí, ze které celebrity vyhodili nehorázné peníze

6 nejbizarnějších věcí, ze které celebrity vyhodili nehorázné peníze 1

Za jakou nejbizarnější věc jste byli ochotni vyhodit své těžce vydělané peníze? Když se podíváte kolem sebe, jistě se najde nějaká zbytečná věc, strčená třeba ve skříni, za kterou jste vydali nemalou částku. Celebrity to vůbec nemají lehké. Vydělávají slušný balík peněz, který dokáží utratit na věci, o kterých by se vám ani nesnilo.

Jste spokojeni se svým příbytkem? Zajímalo by mě, jak byste reagovali, kdybyste se dozvěděli, že psi Paris Hilton, obývají samostatný přepychový barák, nebo že čtyřnohý miláčci Miley Cyrus, mají speciální auto na odvoz. Běžný smrtelník se nedožije luxusu, který celebrity dopřejí svým zvířecím přátelům. Podívejte se na seznam nejbizarnějších věcí, za které slavné osobnosti utratili nehorázné sumy peněz.

1) Beyonce – diamantová Barbie panenka v hodnotě 80.000 dolarů

Pamatujete si, jak jste se v dětství hrávali s hračkami? Kromě hraní jsme je mnohokrát pohazovali na zemi, zahrabávali do písku, odtrhávali jim různé části těla nebo obkousali jejich součásti. Tyto hračky však nebyly tak drahé, aby nám za jejich zničení rodiče odtrhly ruce. Slovíčko drahé je relativní pojem, když se podíváme na Beyonce, která své jednoleté dceři Blue Ivy koupila diamantovou Barbie panenku za nehorázných 80.000 dolarů. Barbie je oděná do jedinečného outfitu zdobeného 160 třpytivými diamanty a šperky z bílého zlata. Kdoví, zda si mladá slečna jednoho dne uvědomí hodnotu této panenky, když postupem času začne ztrácet hodnotné části z jejího těla.

2) Miley Cyrus – Range Rover pro psy v hodnotě 150.000 dolarů

Mnoho lidí si před koupí důkladně vybírá auta a při prohlížení nabídek automobilek, se nejednou snaží ušetřit. Miley Cyrus takový problém evidentně nemá. Pro komfortní rozvoz svých čtyřnohých miláčků koupila luxusní Range Rover v hodnotě přes 150.000 dolarů. Jak by to přece vypadalo, že panička se vyváží v Maserati a psy chodí po vlastních.

3) Tom Cruise – sonografie v hodnotě 200.000 dolarů

Tom Cruise je bezpochyby vynikající herec, avšak má podivné manýry. Během těhotenství jeho tehdejší partnerky Katie Holmes koupil sonografie, jehož hodnota se pohybuje kolem 200.000 dolarů. Přestože se setkal s negativními reakcemi lékařů, evidentně měl správné kontakty na správném místě. Celý průběh těhotenství chtěl mít důkladně zmapovaný.

4) Katy Perry – lístek do vesmíru v hodnotě 200.000 dolarů

V roce 2010 Katy Perry tvořila zamilovaný pár s Russellem Brandem. K jeho 35. narozeninám mu koupila lístek na výlet do vesmíru, za neuvěřitelných 200.000 dolarů. V ceně lístku byl zahrnut třídenní intenzivní trénink a umožnění volného stavu beztíže v trvání 5 minut. Určitě to byl nezapomenutelný astronomický zážitek, za cenu ještě více astronomickou.

5) Paris Hilton – luxusní domeček pro psy v hodnotě 325.000 dolarů

Paris Hilton na své domácí mazlíčky nedá dopustit a tak jim dopřeje veškerý luxus, který si může dovolit. Nejeden z nás by po takovém domě toužil. Za 325.000 dolarů jim koupila nádherný domek vybaven klimatizací, topením, nábytkem i černým křišťálovým lustrem. Tomu se říká kýč.

6) Rihanna – investice do vlasů v hodnotě milion dolarů

Být celebritou vůbec není jednoduché. Sleduje vás celý svět a vy musíte vždy vypadat a působit dokonale. Své o tom ví dokonale vypadající Rihanna, která nejvíce investuje do svého zevnějšku – konkrétně do vlasů. Ročně v kadeřnictví nechá více než milion dolarů. To je řádná pálka však? Být její osobním stylistou musí být job snů.