Bitva v blátě? Krásky si to pořádně rozdali!

Bitva v blátě? Krásky si to pořádně rozdali! 1

Když ženě teče krev jsou jen dvě možnosti. Třeba ji opečovat, nebo si nechat zajít chuť a odejít potichu na svou stranu postele. Dnes to bude o holkách, které se nebojí krvácet i mimo „své dny“. Proto jsou pro nás nesmírně zajímavé. Bitva v blátě patří k nejerotičtějším utkáním na světě. Koho by bavilo dívat se na dva zpocené magory, když jsou na výběr i baby , které se nebojí dát i přijmout pořádnou ránu. Pak už jen do sprchy a pofoukat její rány. Také drsné ženy totiž zbožňují džentlmeny.

festival-paleo-blato-ludia_4 2

Začaly se bitky v blátě
Nikdo přesně nedokáže určit, kdy se staly zápasy v blátě oficiálním sportem, ale dnes je to relevantní disciplína, která se možná jednou propracuje i mezi olympijské sporty. Vzrušují nás dominy a baby, co si nenechají brnkat po nose. Rádi jim tleskáme za výkon a zakřičíme z plného hrdla: „Do bláta s nimi!“
Špinavé, zpocené, ale …
Stále jsou to holky, které se po sobě kloužou. Blato je luxusní lubrikant. Kdo neviděl, neuvěří. Navíc má dokonalou schopnost odretušovat podprsenku i kalhotky a vy najednou pouze vzrušením hádáte, zda baba ještě má mezi nohama kus látky, nebo skončila naostro, pouze s trochou bláta na ohanbí. Zápasy v blátě jsou skutečně o fantazii, domýšlení a obdivu. No a ty výkřiky a vzdechy , které to celé ozvučují, tak na to si troufá málokterá porno hvězda. Ještě pořád nefandíte holkám v blátě?

festival-paleo-blato-ludia_4 4

Když si to rozdávají navzájem
Zápasy v blátě jsou jasným příkladem, že baby se obejdou i bez chlapa. Umí si skočit do vlasů i do účesu, namalovat se  pod obraz boží hrstmi bláta. Ale nikdy by to nebylo tak atraktivní, kdyby krásky neměli takový fanklub. Tajně se těšíme, kdy zápasy v blátě budou dostatečně doceněny. Budeme sbírat kartičky zápasnic v tomto odvětví. Těsně po zápase na nich už šaty ani nenajdete. Vítězky totiž dají v blátě ze sebe údajně všechno. Poslední zbytky síly i malé tanga. Možná by se vyplatilo zorganizovat zkušební zápas ještě před začátkem zimní sezóny alespoň na školním dvoře.