EXKLUZIVNÍ PRŮVODCE TĚMI NEJKRÁSNĚJŠÍMI NEMOVITOSTMI #2 – LA MOLA, PORT ANDRATX

EXKLUZIVNÍ PRŮVODCE TĚMI NEJKRÁSNĚJŠÍMI NEMOVITOSTMI #2 – LA MOLA, PORT ANDRATX 1

V našem luxusním průvodci, těmi nejkrásnějšími nemovitostmi na prodej, pokračujeme dál a dostáváme se k dalšímu exkluzivnímu sídlu také na břehu Středozemního moře. Tato nádherná vila se nachází hned na pobřeží Mallorky v La Mola, Port Andratx a nabízí skutečně výjimečný panoramatický pohled na moře, přístav a ostrov Dragonera.

Pozemek v lukrativní lokalitě poskytuje nádherně upravené zahrady a absolutní soukromí, což jistě její budoucí majitel ocení. Vila se skládá ze tří pokojů s vlastními rozlehlými koupelnami, velkou obývací a jídelní částí a moderní, plně vybavenou kuchyní. Dále se dům může pochlubit dvěma ložnicemi, taktéž se samostatnými koupelnami, vhodnými pro personál nebo návštěvy.

Nemovitost má celkovou obytnou plochu 600 m2 a 406 m2 zabírá terasa, která je ideální pro dokonalou relaxaci a romantické západy slunce, celková výměra pozemku činí 2200 m2.

Dům nabízí i obrovský nezávislý bazén, klimatizaci, vinný sklep, dvě garážová místa pro vaše milované ratolístky, dvě venkovní parkovací místa a mnoho dalšího. Sociální vybavenost je rovněž  nadstandardní. Vilový komplex nabízí fitness centrum, golfový klub, prémiové restaurace, potraviny atd, a to vše v dosahu jen  pár metrů. Cena v aukčním domu Sotheby’s je 15 mil eur.