HB Ring – prsten, který vám umožní pozorovat tlukot srdce Vašeho partnera

HB Ring - prsten, který vám umožní pozorovat tlukot srdce Vašeho partnera 1

Vývoj technologií se stále posouvá vpřed a přináší nám množství skvělých vymožeností. Technologie nám umožňují komunikovat s lidmi z různých koutů světa, ale nic nenahradí tělesnou blízkost milované osoby. Designéři společnosti The Touch si to uvědomili a proto přišli na trh s novinkou HB Ring – s prstenem, který vám umožní opravdu unikátní spojení.

Tento prsten je vůbec prvním svého druhu, který vám umožní vidět a vnímat tlukot srdce vašeho partnera – a to v reálném čase, z různých koutů planety. Protože každý z nás touží být v blízkosti své milované či milovaného. Pokud vás již omrzely klasické zásnubní prsteny, tento prsten je originálním vyjádřením lásky k vaší partnerce.

HB Ring využívá moderní technologie a jeho používání je skutečně jednoduché. Prsteny synchronizovat prostřednictvím aplikace ve vašem smartphonu dostupnou pro Android (aplikace pro iOS je v procesu testování). Aplikace byla vytvořena tak, aby spárovala vaše prsteny, i když se nenacházíte blízko sebe. Na to, abyste se mohli připojit k prstenu svého partnera, vám postačí Wi-Fi nebo mobilní data. Ťuknutím aktivujete činnost prstenu a následně pocítíte tep svého partnera.

Unikátní design a švýcarská technologie

Kromě své revoluční funkce prsten disponuje unikátním designem – HB Ring je vyroben ze safírového skla a růžového zlata, samozřejmostí je ušlechtilá nerezová ocel. Design prstenu je nejen vizuálně zajímavý, ale umožňuje i praktické nošení. Safírové sklo je navíc velmi trvanlivé a poškrábat ho není vůbec jednoduché.

Co se technologické stránky týká, za jeho vytvořením stojí čeští, švýcarští, němečtí a japonští vynálezci. V prstenu se nachází precizní senzor k zachycení srdečního tepu, který využívá švýcarskou přesnost. Na vysílání signálu tlukotu srdce slouží tenký světelný pásek podél prstenu. Samozřejmostí je dobíjecí baterie uvnitř prstenu, která pohání celý mechanismus.

Pokud toužíte po dárku, který vytvoří jedinečné spojení mezi vámi a vaším partnerem (i když nejste momentálně u sebe), HB Ring je pro vás jako stvořený!