JAK ROZEZNAT “FAKE” LOUIS VUITTON OD ORIGINÁLU

JAK ROZEZNAT “FAKE” LOUIS VUITTON OD ORIGINÁLU 1

Louis Vuitton. Módní gigant, symbol luxusu, bohatství a vkusu. Určitě jste i vy viděli člověka, který má měsíční plat tři sta eur, ale kabelku s logem LV, jejíž cena nemá daleko od jeho ročního platu. S jistotou vám mohu říci, že to bude fake. Může být z pravé kůže, bez chyby a na pohled dokonalá, ale stále to bude napodobenina. Víte jak rozeznat pravý kus od Vuittona a jeho repliku?

Před nákupem si ověřte autenticitu

Pokud plánujete koupit použitou kabelu na aukcích, bazarech, na internetu je velmi důležité zjistit si o daném kousku co nejvíce. Pokud máte možnost navštívit originální butik Louis Vuitton, poohlédněte se po stejném kousku, který plánujete koupit. Důležitá je cena. Pokud v butiku bude daný kus s cenovkou 3 000 Eur a na internetu najdete totéž za 500, tak se určitě jedná o fake.

Navštivte stránku LouisVuitton.com, která nabízí své katalogy a specifikace svých výrobků. Pokud máte vyhlédnutého Vuittona na internetu a nebude se nacházet na této stránce, jedná se o podvrh. Zkontrolujte si název, barvu, model, vzor, ​​materiál, umístění loga, zip a všechny drobnosti.

Pokud kupujete Vuittona z jiného internetového obchodu, jak je stránka uvedena výše, dobře si proklepněte daný obchod, jeho pověst, hodnocení a spokojenost zákazníků. Vuitton své tašky vyrábí hlavně ve Francii, ale také ve Španělsku, Itálii, USA a Německu. Pokud najdete nápis Made in USA, neznamená že se jedná o fake. Všimněte si písmo. Louis Vuitton používá specifický druh písma. Pokud si všimnete písmeno O ve slově Vuitton, je příliš kulaté.

Originální kousek by měl mít datum, kód a sériové číslo, ale ne číslo modelu. Originální kód se nachází na koženém štítku a je složen z 6 znaků. První dva znaky jsou písmena, zbylé čtyři čísla.

Nenechte se nachytat skvělými nabídkami. Originální taška Vuitton v sobě bude mít kožený řemínek a prachový sáček. Padělatelé nabízejí ve svých taškách různé peněženky a podobné drobnosti. Prachový sáček také pomůže – pokud je na něm něco jiného než Louis Vuitton, nebo monogram LV, jedná se o napodobeninu.