Osvěžovače vzduchu do domácnosti i kanceláře

Osvěžovače vzduchu do domácnosti i kanceláře 1

Dříve bylo na osvěžovače vzduchu pohlíženo jako na čistě praktický produkt, jehož úkolem bylo jediné – krásně nám to doma provonět. Doba se ale posunula a dneska už jsou osvěžovače vnímány nejen jako praktický, ale zároveň také estetický doplněk.

Osvěžovače vzduchu doplní váš interiér

Každý z nás to chce mít doma pěkné a útulné. Tomu přizpůsobujeme nejen výběr nábytku nebo výmalby stěn, ale také doplňků, které nám to doma dělají ještě krásnější. Každý máme jiný vkus, někomu se líbí to a jinému tohle. Určitě se ale shodneme na tom, že si to všichni doma děláme pěkně útulné a doplňky nám s tím hodně pomáhají.

osvěžovače vzduchu lze brát jako estetický doplněk, který váš interiér doplní. Existuje jich tolik druhů, které se liší nejen tím, jak fungují, ale i tím, jak vypadají. A právě tady máte volnou ruku ve výběru.

Šikovné technologie vás mile překvapí

Pamatujete si na osvěžovače vzduchu, které visely nejčastěji na toaletách a fungovaly tak, že pokud jste chtěli místnost provonět, museli jste stisknout a osvěžovač vypustil opar vůně? Tak i tady vás moderní osvěžovače vzduchu mile překvapí tím, co umí.

Dnešní osvěžovače uvolňují vůně sami, některé z nich postupně a jiné fungují pouze tehdy, když je den, nebo když večer svítí světla. Tím se zamezí uvolňování vůně během noci, kdy je to zbytečné a kdy je navíc lepší, když je vzduch pro spánek čistý.

Široký výběr vůní

Máte rádi, když si můžete vybírat? Pokud jde o nabídku vůní, budete určitě spokojeni. Milovníky sladkých vůní potěší třeba mango, které je příjemně nasládlé. Takovou oblíbenou klasikou je kombinace kiwi a grapefruit, voní lehce po citrusech a určitě si vás získá. Trochu vánočně voní jablko a skořice, tahle vůně vám to ale může doma provonět i kdykoli během roku.

Autorizovaný distributor vůní FREPRO.