POSLEDNÍ FASHION WEEK V PAŘÍŽI UZAVŘEL MÓDNÍ TRENDY  PODZIM / ZIMA 2015

POSLEDNÍ FASHION WEEK V PAŘÍŽI UZAVŘEL MÓDNÍ TRENDY  PODZIM / ZIMA 2015 1

Před několika dny skončil poslední z týdnů módy, čímž se uzavřel cyklus představování módních trendů na sezónu podzim / zima 2015.

Světově známé osobnosti, od herců a zpěváků až po se minulý týden sešli v nejromantičtější město Evropy, v Paříži.

Na přehlídce značky Louis Vuitton se zúčastnili například Chloe Moretz spolu se Selenou Gomez a Kanye West se svou už blonďatou manželkou Kim Kardashian. Příznivců značky Valentino zas na molu překvapily Ben Stiller a Owen Wilson.

Na úžasné prohlídce Chanel bylo možné vidět Brisk zpěvačku Florence Welch a také Kris Jenner, která přišla podpořit svou dceru Kendall jako jednu z Chanel modelek. Kreativního ředitele značky Balenciaga, Alexandra Wanga, svou přítomností podpořila zpěvačka Lady Gaga.

Jelikož se týden módy konal v hlavním městě Francie, ve front row na prohlídce H & M nechyběla ani domácí herečka Audrey Tautou, která je známá také jako představitelka Coco Chanel z stejnojmenného biografického filmu.

Nemůžeme zapomenout na Jareda Leta, který svým vzhledem k prohlídce Balmain ukradl patnáct minut slávy televizní hvězdičce Kim Kardashian, když dorazil se stejnou barvou vlasů, jako ona – oba zvolili platinovou blond.

Od 4. března se na molech ve francouzské metropoli představilo množství značek, ale zmiňme jen ty nejexkluzivnější, jakými jsou Givenchy, Chloe, Céline, Comme des Garçons, Nina Ricci, Vivienne Westwood, Ellie Saab, Balenciaga, Isabel Marant, Christian Dior, Lanvin či Balmain. Představil se také John Galliano s kolekcí pro Maison Margiela a také vlastní, který několik let netvořil poté, co byl zažalovaný za nemístné poznámky na adresu Židů.