Pronajměte si jachtu Johnnyho Deppa

Pronajměte si jachtu Johnnyho Deppa 1

Ano, čtete dobře. Soukromou jachtu kapitána Jacka Sparrowa si můžete pronajmout i vy. Depp pojmenoval jachtu VAJOLIROJA – kombinace počátečních písmen jeho rodiny: Dlouholetá přítelkyně Vanessa Paradise -VA- sám Johnny – JO – dcera Lily Rose – LIRO – a syn Jack – JA. Johnny využívá jachtu na to, aby se dopravil na svůj soukromý ostrov v Bahamách Little Hall ‚s Pond Cay. Pokud je na natáčení, jachtu je možné si pronajmout.

Tato krasavice je laděna do Vintage stylu, přesně podle Deppovo vkusu. Perfektně by zapadla do počátku 20. století, ale tato 47,6 metrů dlouhá jachta byla postavena v roce 2001. Hoc se řadí mezi megajachty milionářů, úplně se od nich odlišuje. Nedisponuje žádným heliportem, dokonce ani bazénem. Maximální rychlost je 14 uzlů. Kapacita této jachty je 10-11 lidí + 8 členná posádka.

Okouzlující interiér si navrhl Johnny Depp sám. Osobně se podílel na vyjímání kusů nábytku. Uvnitř jachty převládá dřevo, zlaté prvky a samet. V nabídce jsou dva dvoulůžkové pokoje, dvě s oddělenými postelemi a jeden master apartmán, který využívá samotný Johnny. K dispozici jsou různé čluny a atrakce.

Ceny se pohybují podle sezóny. Během léta je jachta k dispozici na týden za 98 000 € a během zimy 84 000 €. Přece je to jachta snad nejlepšího herce současnosti.