Telefon za 4000 €? Torino Lamborghini je ta správná volba

Telefon za 4000 €? Torino Lamborghini je ta správná volba 1

Italská  designérská společnost Torino Lamborghini představila speciální limitovanou edici chytrých telefonů Antares, inspirovanou kultovními vozy Lamborghini.

Tělo, respektive „šasi“ je ručně vyrobené z nejkvalitnějšího kusu chirurgické oceli a zadní část smartphonu je potažena rukavičkovou kůží, kterou si můžete přizpůsobit podle barvy vašeho auta. Barevné úpravy jsou provedeny technologií PVD.

V telefonu se nachází operační systém Android 4.3 Jelly Bean a přichází s výkonným čtyřjádrovým 1.5 GHz procesorem a 1GB RAM. Interní paměť telefonu tvoří slušných 32 GB, do slotu na micro SD vložíte kartu o maximální velikosti 32 GB (je obsažena v balení). Všechny potřebné operace provedete na 4 palcovém HD displeji.

Telefon se dováží v nádherné hliníkové krabičce, která koresponduje s moderním designem telefonu. Cena za takový luxus začíná na 2000 € a končí na hranici 4000 EUR.

Telefon se skutečně podařil. Těžko však říci zda toto není právě odpověď na limitovanou edici, kterou vytvořilo Vertu pro Ferrari F12. Pokud ano, tak by se pak výrobce kosmetiky a cigaret měl trošku víc snažit. Pokud si však tento telefon porovnáme s Racer od TAG Heuer je jasné že TAG ještě má co učit v tomto směru.