TO NEJLEPŠÍ Z VEČÍRKŮ TÝDNE MÓDY V PAŘÍŽI

TO NEJLEPŠÍ Z VEČÍRKŮ TÝDNE MÓDY V PAŘÍŽI 1

Co se týče různých after party a večírků během týdnů módy, ty nejlepší jsou vždy na těch pařížských. Je takovou malou módní záhadou, proč je to tak, ale možná to souvisí i tím, že v Paříži se koná vždy poslední týden měsíce plného módních přehlídek a nových trendů.

Modelky neznají lepší způsob, jak ukončit tyto hektické 4 týdny strávené v letadlech a hotelech a rozhovory s novináři, jak tím, že si oblečou něco z nové kolekce od Balmainu, a půjdou si někde zatancovat. Na druhé straně buďme k sobě upřímní, ne každý má výdrž dostihového koně a po měsíci plném stresu je asi rád, že je konečně sám doma a tráví čas s rodinou.

Předminulý víkend naše instagramovské účty zaplavily zejména fotografie z afterparty po uvedení kolekce Balmain na jaře 2016 a z večírku k 95. výročí Vogue Paris. Na obou se objevilo několik známých tváří, například Kendall Jennerová, Hailey Baldwinová, sestry Bella a Gigi Hadid. A na obou večírcích se objevily právě v šatech z nové kolekce Balmain, což však nikoho nepřekvapuje, neboť tyto slečny patří k „armádě Balmainu“ a velmi dobře vycházejí s Olivierem Rousteingom, kreativním ředitelem tohoto módního domu.

Na fotografiích můžete vidět i modelky Jourdan Dunnová, Hailey Baldwinovou, Joan Smallsovou, Lily Donaldsonovou, Lily Aldridgeovou, Suki Waterhouseovou, matku sester Kardashianových  – Kris s Olivierem Rousteingom, Lenu Perminova s ​​Jaredem Letem, Zoe Kravitzovou, Kanye Westa, Travise Scotta, Rihannu a modelku a herečku Zendaya.