Vstupenky na Muzeum Moco Barcelona – Banksy a další: přeskoč frontu

Vstupenky na Muzeum Moco Barcelona - Banksy a další: přeskoč frontu 1

Pokud máte v úmyslu navštívit Barcelonu a chcete prožít něco neobyčejného, neváhejte si zajistit vstupenky na výstavu, která představuje nejnovější trendy v současném umění. Moderní Muzeum Moco, nacházející se v srdci této katalánské metropole, vám nabízí jedinečnou šanci ponořit se do světa slavných uměleckých děl bez nutnosti ztrácet čas stáním ve frontách.

Vstupenky s možností přeskočení fronty k zakoupení online   zde:

 

Využijte této možnosti a objevte rozmanité expozice, které jsou prezentovány v prostorách historického paláce z 18. století. Palác, který svou architekturou dýchá dávnou historií, se nachází v čtvrti El Born, známé svým bohatým kulturním dědictvím a uměleckou atmosférou. V těsné blízkosti Muzea Moco se rozkládá také proslulé Picasso muzeum, což dává návštěvníkům skvělou příležitost spojit v jednom dni dvě nezapomenutelné umělecké zážitky.

V rámci vstupenek na Muzeum Moco Barcelona – Banksy a další, které vám umožní přeskočit frontu, získáte nejen okamžitý přístup k expozicím, ale také audioprůvodce, který vám poskytne podrobné informace o vystavených dílech. Audioprůvodce je dostupný v několika jazykových mutacích, včetně angličtiny, francouzštiny, italštiny, katalánštiny, nizozemštiny, němčiny a španělštiny. Stačí jednoduše naskenovat QR kód svým telefonem a můžete se ponořit do světa umění s podrobnými informacemi zprostředkovanými přímo do vašich sluchátek.

 

Muzeum Moco Barcelona je otevřeno každý den v týdnu, a to v různých časech, což vám umožňuje flexibilně naplánovat návštěvu dle vašeho harmonogramu. Od čtvrtka do neděle můžete muzeum navštívit až do devíti večer, což je ideální pro ty, kteří preferují večerní programy. V ostatní dny týdne se zavírací doba posouvá na osmou večerní.

Vstupenky můžete mít v elektronické podobě přímo ve vašem mobilním telefonu, což znamená, že nemusíte mít obavy o jejich ztrátu nebo poškození. Navíc je zde možnost zrušení rezervace do půlnoci dne před plánovanou návštěvou, což vám poskytuje dostatečnou flexibilitu v případě, že byste své plány museli nečekaně změnit.

Muzeum Moco Barcelona je hrdé na to, že představuje široké spektrum umělců a jejich děl. Obdivovat zde můžete tvorbu takových uměleckých velikánů jako jsou Andy Warhol, Banksy, Salvador Dalí, Damien Hirst, David LaChapelle a mnoho dalších. Muzeum také hostí speciální výstavy, jako je první evropská prezentace chilského umělce Guillerma Lorcy či výstavy věnované digitálnímu umění a fenoménu NFT.

Pro návštěvníky, kteří si chtějí zážitek ještě více zpříjemnit, je možné zakoupit růžovou tašku a kopii časopisu Moco s padesátiprocentní slevou, pokud si je přidají k vstupence předem. To vám umožní odnést si domů nejen vzpomínky, ale i konkrétní suvenýry, které budou připomínkou vaší návštěvy.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, můžete kontaktovat poskytovatele, Moco Museum Barcelona S.L., na uvedené adrese Carrer de Montcada, 25, 08003, Barcelona, ES, nebo využít kontaktní údaje a obrátit se na centrum nápovědy Tiqets.

Nechte se inspirovat filozofií Moco, která si klade za cíl zpřístupnit umění všem a sdílejte jejich heslo: „In art we trust.“ Objevte kouzlo umění v Muzeu Moco Barcelona a staňte se součástí jedinečného spojení nových uměleckých směrů s historickým duchem města.