17-MILIONOVÁ PEVNOST, KTEROU GANGSTER PRODAL ZA ZLOMEK CENY RUSKÉ MILIONÁŘCE

17-MILIONOVÁ PEVNOST, KTEROU GANGSTER PRODAL ZA ZLOMEK CENY RUSKÉ MILIONÁŘCE 1

Cenou neuvěřitelných 30 000 000 dolarů se pyšnila tato honosná pevnost v Brooklynu, ale nedávno její cena prudce klesla jen na 17 000 000 dolarů. Důvodem takového prudkého poklesu je, že tento kolos postavil člověk z podsvětí a multimilionář John Rosatti.

Ten vilu prodal ruské dědičce Galině Ansimovové za 3 000 000 dolarů v 90. letech, protože byl zapojen do nelegálních aktivit. Čtyřpatrový kolos, který je považován za nejdražší dům v Brooklynu má pět ložnic, devět a půl koupelen a dohromady neuvěřitelných 1.360 čtverečních metrů.

Venku se nachází nekonečný bazén a pavilon pro 40 lidí vytvořen na večírky. Na své si přijdou i zahrádkáři, kteří svůj vztah ke květinám budou moci projevovat jak ve vnitřní zahradě, tak i ve vnější, které mají dohromady skoro 3 tisíce metrů čtverečních. Určitě se shodneme na tom, že svou architekturou a dispozičním řešením by se tato vila více hodila do slunečního Miami než do hlubokého Brooklynu.

I když v současnosti vinné sklepy již patří k standardnímu vybavení každé luxusní rezidence, přece v 90. letech minulého století 80 metrů dlouhá ulička s výběrem toho nejlepšího nápoje bohů činila více než jen luxus.