3 super triky, jak si zkrášlit ložnici

3 super triky, jak si zkrášlit ložnici 1

Když si večer uléháme do postele, doufáme, že nebudeme muset ráno vstávat do práce a zažívat opět to, co den předtím. Horší to je ale v případě, že se ráno vzbudíte a cítíte se ještě hůře, než večer předtím. Někdy za to může i večer strávený na internetu, konkrétně na sociálních sítích.

Pokud už ale máte pocit, že vaše ložnice je nezajímavá a hledáte inspiraci, jak si ji zkrášlit, ale zároveň nevyměnit veškerý nábytek, poradíme vám super triky, jak to dokázat. Ať se líbí, inspirujte se.

Vyměňte povlečení

I když ty klasické, které již máte několik let, jsou kvalitní, zub času se na nich postupně již začíná projevovat. Zkuste tyto staré povlečení zaměnit za nové povlečení , které jsou vyrobeny z čisté bavlny. Přes letní měsíce využijete spíše ty, které jsou vyrobeny ze saténu. O něm je dobře známo, že chladí, což v tomto ročním období dozajista oceníte.

Vybírejte konkrétně bavlněné povlečení

Zkuste se poohlédnout po bavlněných povlečení s přírodním motivem, ale pozor, prodávají se různé velikosti bavlněných povlečení, proto si pečlivě zkontrolujte, zda ty, které jste si vybrali, nebudou příliš velké, popřípadě příliš malé pro Vaší přikrývku a polštář.

Vymalujte

Vymalujte prostor nanovo. Doporučujeme zvolit opět klasickou bílou. Ta ložnici rozzáří a vy se tak nemusíte bát, že nové doplňky, co si koupíte, nebudou ladit. Rozhodně si na stěny nedávejte tapety. Když je budete po čase sundávat, věřte, bude to velmi pracné.

V žádném případě ložnici nemalujte do takové barvy, jako jsou modré pilulky Viagra . Modrá působí chladně.

Prostor zesvětlete

Použijte buď bodové světla, nebo přidejte do prostoru více malých lampiček. Namísto dlouhých závěsů a záclon zvolte spíše ty kratší, které do prostoru pustí více přirozeného světla, zejména v chladnějším ročním období.