Admiral Yachts představil super jachtu X- Force dlouhou 145 metrů

Admiral Yachts představil super jachtu X- Force dlouhou 145 metrů 1

Společnost Admiral Yachts, spadající pod koncern Italian Sea Group představila novou super jachtu X-Force. Působivá konstrukce 145 metru dlouhého plavidla představuje syntézu hodnot koncernu a perfektní kombinaci elegance s čistým designem. Х-Force byla navržena ve studiu Dobroserdov design se sídlem v Monaku.

Impozantní kontinuita prosklených ploch, která se stala jakousi ochrannou známkou společnosti Admiral, zajišťuje dostatek přirozeného světla po celé lodi. Jachta disponuje výjimečným, pozorovacím salónkem, který zajišťuje VIP hostům překrásný panoramatický výhled. V zadní části je situován Beach Club & SPA s vnitřním a venkovním bazénem.

V GMC Design si zakládají na plynulosti zaoblených linií a tvarů. Exkluzivní působící posuvné skleněné stěny, velkorysé prostory, balkony ve všech VIP apartmánech, zimní zahrady a rybníky, působivé krby. To vše je vyrobeno z nejcennějších materiálů s exkluzivní povrchovou úpravou. S citem navrženo, velmi prakticky a inovativně rozvrženo. Jedním slovem moderní luxus nejvyšší úrovně.

Všimněte si rozsáhlý prostor v zadní části jachty, který měří na délku až 55 metrů. Impozantní je hlavní sál s velmi vysokým stropem, dvě přistávací místa pro vrtulníky včetně hangáru pro helikoptéru a automobily, dvě kina, několik fitnesscenter a obrovské prostory na slunění. Projekt X Force byl vyvinut na stejné platformě jako námořní plavidlo „M / N Messina“ s naftovým-elektrickým pohonem. To je ve službách italského, obchodního námořnictva od roku 2013 na Sicílii.