NOVÉ BYDLENÍ? TOTO JSOU BARVY, KTERÉ OŽIVÍ VAŠE NEJLEPŠÍ VZPOMÍNKY

NOVÉ BYDLENÍ? TOTO JSOU BARVY, KTERÉ OŽIVÍ VAŠE NEJLEPŠÍ VZPOMÍNKY 1

Trendy v interiérech se začínají měnit stále rychleji. Kdysi jsme nábytek v místnostech vyměňovaly jednou za dvě desetiletí, důkazem čehož jsou naše vzpomínky na kuchyňskou linku prarodičů nebo pohodlný gauč, na kterém se stihli vystřídat i tři generace.

Pravdou je, že na starodávné kousky nábytku či oblečení máme mnohé nesmazatelné vzpomínky, které v nás vyvolávají příjemné pocity. Navíc častokrát se díky nim přesuneme do doby, kdy jsme je používali spolu s blízkými lidmi.

Přiznejme si, že všichni obliba nové věci, které jsou kromě plné funkčnosti i krásné na pohled. Je skvělé vědět, že váš byt či dům může vypadat úžasně, nově a zároveň v něm budete cítit atmosféru nejen domu, ale skutečného ,, domova „. Jak? Jednoduše, prostřednictvím takzvaného vintage stylu. Chcete mít luxusní a stylovou domácnost? Vytvořte si ji díky těmto zaručeným trikem.

5 barev vintage stylu

Bílá

Barva nevinnosti a čistoty je standardním nátěrem nábytku a kuchyňských spotřebičů. Je snadno kombinovatelná, působí zářivě, čistě a díky kontrastu s jinými barvami, luxusně a svěže. Kromě nábytku, se vyjímá i na doplňků a malých ornamentech.

Růžová

V kombinaci s bílou může tato barva připomínat styl ala ,, lolita. „Co ne každému přijde velmi příjemné. To však neplatí v případě pokud bílou barvu nábytku zkombinujete s doplňky ve starorůžové barvě. Pastelové barvy spolu vytvářejí dokonalou harmonii, která působí něžně a dívčí.

Hnědá

Skříně, komody, postele, stolky či botníky jsou vyrobeny právě v hnědé barvě. Zaručeným pravidlem zůstává fakt, že hnědá barva není a nebude minulostí. V nábytkářství i nadále zůstává barvou číslo jedna a jediné co se sezónní v trendech mění, jsou její různé odstíny.

Šedá

,, Obleč se do něčeho barevnějšího ať nejsi nevýrazná jako šedá myška. „Zaslechla jsem konverzaci mezi matkou a dcerou. Dcera samozřejmě neposlechla, protože ví, že kombinací mnoha odstínů šedé si dokáže vytvořit nezapomenutelný outfit. Stejnou taktiku můžete použít i při zařizování domácnosti. Na stěnu použijte světlou šedou, zatímco povlečení s polštáři nakombinujete v kontrastních odstínech šedé barvy.

Fialová

tajemná, záhadná farma, která vytváří nezapomenutelný šmrnc v každé místnosti. Pokoji výrazně pomůžete pokud v ní použijete doplňky právě ve fialové barvě. Například v podobě neodolatelné levandule, svícnu, obrazů s květinami či plátěným pohovkou.