Antigenní test Clip COVID Rapid od Luminostics

Antigenní test Clip COVID Rapid od Luminostics 1

Citlivá a specifická detekce viru SARS-CoV-2 na diagnostické platformě Clip z mělkých nosních výtěrů za 30 minut je určena pro použití v decentralizovaném prostředí. Test obdržel od FDA povolení pro nouzové použití (EUA).

 

Jak funguje test Clip COVID Rapid:

  • vložte cartridge do analyzátoru
  • připravte vzorek nosního výtěru pomocí extrakční trubičky
  • vytlačte obsah extrakční trubičky do cartridge
  • jednejte podle objektivního, rychlého a přesného výsledku testu

 

Clip COVID Rapid Antigen Test, pro použití s ​​Clip Analyzerem, je určen pro kvalitativní detekci antigenu nukleokapsidového proteinu z viru SARS-CoV-2 ve vzorcích z výtěru z nosu u osob, u nichž je podezření na covid-19 v prvních 5 dnech od nástupu příznaků. Je vyroben společností Luminostics Inc., Kalifornie, USA, a založen na diagnostické platformě, která jako indikátory analýzy laterálního toku využívá proprietární perzistentní luminiscenční nanočástice, které jsou citlivě detekovatelné pomocí kamery smartphonu.

Clip Analyzer se skládá z Apple iPhone SE, adaptéru (předinstalovaného na iPhone) a aplikace Clip COVID. Před použitím stručných referenčních pokynů nebo provedením testu si důkladně prostudujte uživatelskou příručku k analyzátoru Clip a Clip COVID Rapid Antigen Test Kit.

Clip COVID Rapid Antigen Test provádějte při pokojové teplotě mezi 15 °C a 30 °C. Vzorky výtěru z nosu musí být zpracovány do 30 minut od odběru. Odběr vzorků, upozornění a bezpečnostní opatření a omezení najdete v příbalové informaci k soupravě Clip COVID Rapid Antigen Test Kit.

Další antigenní testy najdete na stránkách Saligen