Důvody, pro které se vyplatí zůstat věrným

Důvody, pro které se vyplatí zůstat věrným 1

Je milion důvodů, proč se vydat na poznávací cestu napříč ženskému rozkroku a vždy se vrátit na domácí půdu. Ještě více důvodů by měl mít správný chlap na to, aby zůstal věrným ženě, která se mu oddala nejen zezadu, ale celým srdcem.

Zdraví
Není jisté, že ač jste věrný, i vaše polovička žije v monogamii, ale pravděpodobnost, že chytíte pohlavní chorobu se výrazně snižuje. Určitě znáte, že šťastná náhoda netrvá věčně a jednou si na vás ten protržený kondom počká. Při věrnosti máte minimálně jistotu, že partnerku nepotěšíte nemocí, kterou bude muset řešit u gynekologa.

Budete žít déle
Možná nebudete mít konto žen pestré jako Robert Rosenberg, ale budete žít déle. Statistiky hovoří jasně. Muži, kteří si užívají bokovky mají sex dvakrát častěji než muži z monogamního vztahu. Na druhé straně umírají o deset let dříve na infarkt. Pokud je Vaším posláním dlouhověkost, zkuste vydržet a pokud to nepůjde, místo pokušení dejte příležitost Anči Dlaňovce.

 
nevera-vztah-laska-nestandard2

Nejsem hlupák
Darmo budete partnerce říkat, že ani váš oblíbený hovězí steak nežárlí, když si z času na čas dáte brynzové halušky. Nepomůže ani vysvětlení, že to bylo bez lásky, pouze zezadu, pouze jednou a to pod parou. Partnerka vás obvykle pošle k šípku a vy jste přišli o ženu, kterou jste si kdysi vybrali nejen proto, že se na vás umí usmívat i nohama. Budete označený nechutnými přezdívkami a můžete si být jist, že vaše renomé se velmi rychle rozšíří po okolí. Hrozí, že zůstanete starým singlem, kterému už žádná neskočí na … (sladké řeči).

Každá se po čase omrzí
Ptali jsme se profesionálních nevěrníků, společníků i sukničkářů na názor a všichni říkají jediné. Není příliš velký rozdíl v ženské vagíně. Na to, abyste zažívali uspokojivý sex není třeba měnit každý den ženu jako trenýrky. Hledání změny je nikam nevedoucí trať. Kdo však jednou naskočí na vlak nevěry, těžko se vystupuje a více méně nikdy nenajde plné sexuální uspokojení. Chcete riskovat takové nebezpečí?

Nemusíte žít stále ve střehu
Jednou vás může prozradit telefon, jindy vlasy, zapomenuté kalhotky, nebo se necháte překvapit v tom nejlepším. Nebudete si muset pamatovat výmysly a zaplétat se ve lži. Bude se vám žít lépe.