Barokní palác – Vaux de Vicomte

Barokní palác - Vaux de Vicomte 1

Plánujete návštěvu luxusního barokního paláce, který je označován za inspiraci pro zámek ve Versailles? Přidejte do svých plánů návštěvu Château de Vaux-le-Vicomte. Tento úchvatný palác, jenž je skvostem barokní architektury, nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat jeho královské komnaty, Grand Salon, upravené francouzské zahrady, Dóm a Muzeum kočárů. K tomu všemu si můžete přidat i prohlídku pokojů pro služebnictvo a dalších fascinujících prostorů.

Vstupenky na tento zážitek nabízí společnost Tiqets International B.V., registrovaná v Amsterdamu, Nizozemí. Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit na centrum nápovědy Tiqets.

Vstupenky na prohlídku luxusního barokního paláce k zakoupení online zde:

 

Do paláce můžete vstoupit až do jedné hodiny a třiceti minut před jeho zavírací dobou, která je stanovena na 17:30 hodin. Aby byl váš zážitek pohodlný a bez stresu, společnost Tiqets vám umožňuje okamžité doručení vstupenky a přijímá také vstupenky v mobilu.

Součástí vstupenky je také audio průvodce, který je k dispozici v několika jazycích, včetně angličtiny, francouzštiny, italštiny, japonštiny, němčiny, portugalštiny, ruštiny, čínštiny a španělštiny. Audio průvodce poskytne detailní historický kontext k okázalému prostředí paláce, což zážitek ještě více obohatí.

Vstupenka zahrnuje také přístup do muzea kočárů a do zahrad. Nicméně, upozorňujeme, že vstup do kopule Světelné dny v sobotu od 20. května do 30. září a v pátek od 7. července do 25. srpna není zahrnut.

Při plánování návštěvy je důležité vědět, že mobilní pokrytí v oblasti je špatné, takže si vstupenku radši stáhněte předem. Zároveň se ujistěte, že je váš telefon plně nabitý, protože personál u vchodu do zámku znovu zkontroluje vaši vstupenku.

Cesta na zámek je také velmi snadná. Z centra Paříže můžete jet přímým vlakem RER R do Melunu, což trvá přibližně 30 minut. Následně je možné si vzít taxík na zámek, který je vzdálený pouhých 10 minut jízdy od vlakového nádraží. Pro ty, kdo plánují návštěvu o víkendu nebo o svátcích, je k dispozici Chateaubus, jehož rezervaci je nutné si udělat předem na oficiálních webových stránkách místa konání.

Pamatujte, že pokud potřebujete zrušit nebo přesunout svou návštěvu, je to možné do 23:59 v den předcházející návštěvě.

Nejlepší je, že zámek je otevřený každý den v týdnu od 10:00 do 17:30. Takže si můžete vybrat den, který vám nejlépe vyhovuje. Château de Vaux-le-Vicomte se nachází na adrese 77950 Maincy, 77950, Maincy.

Tak neváhejte a objevte krásu a velkolepost Château de Vaux-le-Vicomte!