Bude nový iPhone 8 větší jak iPhone 7?! Nové rendery ukazují, že ano

Bude nový iPhone 8 větší jak iPhone 7?! Nové rendery ukazují, že ano 1

Všechno poukazuje na to, že iPhone 8 bude pravděpodobně větší než iPhone 7, ale o něco menší než iPhone 7 Plus. Tato nejnovější informace pochází od Benjamina Geskina.

Geskin vytvořil pár návrhů pro iPhone 8, jejichž základem jsou nové, unikátní rozměry. Říká, že zná pracovníků, kteří tyto návrhy detailně znají.

Sám porovnává iPhone 7, iPhone 8 a iPhone 7 Plus. Původně je vytvořil pro iDrop News, ale návrhy sdílel i s Business insider.

Při srovnání těchto tří mobilních telefonů, přičemž iPhone 8 zobrazuje střední náčrt, si můžeme všimnout několik rozdílů:

Můžete si všimnout, že iPhone 8 je o něco větší než iPhone 7, ale v každém případě je i vyšší, širší a mohutnější. Podle iDrop News, budou rozměry iPhone 8 143,59 x 70,94 x 7,57 mm oproti iPhone 7, který má 138,3 x 67,1 x 7,1 mm. Do třetice je třeba zmínit i rozměry iPhone 7 Plus, které jsou 158,2 x 77,9 x 7,3 mm.

Geskinové pravidelné předpovědi mají mnoho přívlastků, ale vůbec nejsou potvrzeny. Odhadované jsou na základě uniklých designů CAD, z nichž většina poukazuje na větší telefon. Existuje ještě pár dalších obnovených funkcí, které můžete postřehnout na Geskinových návrzích. Například to, že na iPhone 8 není žádné tlačítko „domů“ a obrazovka vyplňuje téměř celou přední část zařízení. Mobil se dodává se svislou kamerou a dvěma objektivy.