CHCETE, ABY VÁS ZAMĚSTNANCI MILOVALI? KDYŽ BUDETE TAKOVÝ, URČITĚ BUDOU

CHCETE, ABY VÁS ZAMĚSTNANCI MILOVALI? KDYŽ BUDETE TAKOVÝ, URČITĚ BUDOU 1

Být jednatelem, obchodním ředitelem nebe manažerem vyžaduje nejen Množství zkušenosti v dané oblasti, ale i dobré povahové rysy. Bohužel stále více Slovák si stěžoval na nepříjemný nadřízených, které jim dýchej neustále na záda a čekají, Dokud udělají nějakou chybičku. POKUD takového šéfa máte, velmi dobře Víte, že to není nic příjemného. POKUD ale šéfujete nějaké firmě / podniku, dělejte toto a uvidíte, že vás Zaměstnanci budou milovat.

Nechoďte kolem nich bez slova

Nafoukaný, arogantní nadřízený nebude nikdy oblíbený, i kdyby se jakkoli snažil. Buďte proto přátelský, zdravte svých podřízených, povídejte si s nimi. Jednoduše veďte s nimi dialog. Zaměstnanec potřebuje cítit, že jeho nadřízený má o něj zájem. Nemusíte se ho zrovna vyptávat, co dělal v sobotu večer nebe zdá má nezadaných kamarádů. Dialog veďte v přátelském tónu. Bavte se o práci. Zeptejte se ho, jak se mu líbí nová virtuální kancelář, zda je spokojen s kancelářským křeslem, a zda má v kanceláři dostatek tonerů.

Každý problém v práci Rest

Pokud necháte své podřízené tápat v problémech, myslíte si, že vás budou Mít rádi? Určitě ne. Když bude jakýkoliv problém, dejte jim najevo, že jste tu od toho, abyste jim pomohli, poradili, popřípadě jen navedli na správné chodníčky. Zaměstnanci musí věděla, že nejste tu jen na to, abyste je kontrolovali. Musí věděla, že jim dokážete v případě problému pomoci. Ať už se vám ztratí faktura, zmizí nejkvalitnější počítací váhy, porouchají notebooky, nebe Vyskytná jiné problémy, neodmítejte je a poskytují jim pomoc.

Spokojenost zaměstnanců

Počet dobrých manažerů bohužel klesá. Pokud  se teprve chystáte odkoupit ready made společnost nebe přemýšlet, že si svou společnost založíte samostatně, určitě se chovejte dobře ke svým budoucnu zaměstnancům, protože právě od spokojenosti zaměstnanců závisí, zda vaše firma bude mít úspěch, nebo ne.