Co s vámi udělá vodka, rum či víno? 11 druhů opice

Co s vámi udělá vodka, rum či víno? 11 druhů opice 1

Po přečtení našeho průvodce se vám při nejbližším střetu s alkoholem bude snadněji vybírat, kterým směrem se (s) pustíte. I když každý druh alkoholu reaguje na naše tělo jinak, ráno je to se vším stejné. Ale to všichni známe, podívejme se, co s vámi udělá konkrétní alkohol.

1. Vodka:
Píšete smsky lidem, kterým byste neměli psát opilí nebo osobám, které byste neměli kontaktovat vůbec. Zanecháváte po sobě mnoho stop, které po ranním probuzení jen těžko zahladíte. Telefonovat ve velkém, říkat různé věci lidem přímo do obličeje, věšet moudrosti na Facebook, se v opojení vodky zdá být velmi dobrý nápad. Ale není to dobrý nápad.

 
93788-top_foto1-vvjgr

2. Tequila:
Nepamatujete si nic, ale opravdu vůbec nic z předchozí noci. Jste úplně vygumovaný, netušíte, co se dělo, dozvíte se to jedině od kamarádů nebo ze svých facebookových statusů.

3. Víno:
Nejpohodovější verze opice, jakou vůbec můžete mít. A to je ještě i flexibilní. Víno vás může nabudit tak, že do rána si budete povídat s přáteli o životních filozofiích nebo vám víno ​​poslouží jako dobrý uspávací prostředek.

4. Pivo:
Stáváte se vaším opilým mladším já. Jsou věci, které vyvolávají vzpomínky na mládí a k nim bezpochyby patří i pivo.

 
whiskey-drink-glasses-table-cube-ice

5. Whiskey:
Vaše sebevědomí se naplno rozvíjí s každým dalším vypitým pohárkem.

6. Levný alkohol:
Máte hluboko do kapsy nebo daleko do výplaty a proto vypijete litr jakéhokoli alkoholu. Ten vás na několik hodin (většinou) bezpečně vypne a nemusíte myslet na své problémy.

7. Rum:
Tancujete jako kdyby se na vás nikdo nedíval a jste v klubu. Ve skutečnosti jste na rušné ulici a to není stroboskop ale pouliční lampy.

 
vs_vyrobky_Page_51

8. Moonshine:
Tak tohle vás složí. Ihned po vypití tohoto zrádného nápoje budete mimo. A pohled na vás bude víc než podivný.

9. Absinth:
Je asi nejzrádnější ze všech alkoholů. Stačí vám jen trošku a už se cítíte jako na hořící housenkové dráze. Společnost vám dělají halucinace, kterých se tak snadno nezbavíte.

10. Šampaňské:
Podává se obvykle na výjimečných událostech, které mohou být pro mnohé přítomné i důvodem k nešťastné bilanci – např. svatby a osamělí, konec roku a neúspěšní.

 
924090

11. Gin:
Vtipná, ale i potenciálně nebezpečná forma opice. Často osoby po vypití velkého množství ginu se rádi hádají se svým okolím, a to takovým způsobem: „Já nejsem opilý, ty jsi opilý.“