Cristiano Ronaldo udělal další životní přestup. Stal se novou tváří značky TAG Heuer

Cristiano Ronaldo udělal další životní přestup. Stal se novou tváří značky TAG Heuer 1

Dvojnásobný držitel Zlatého míče FIFA a momentálně nejlepší fotbalista planety Cristiano Ronaldo, který v počtu vstřelených gólů v Lize mistrů překonal i Messiho udělal ve svém životě další životní přestup.

Portugalský útočník se sedmičkou na dresu se dne 22. dubna stal oficiálním Ambasador švýcarské značky TAG Heuer. Pro společnost jako je TAG Heuer je to velký krok, jak si v oblasti sportu, upevnit své působení a vliv. Kapitán portugalského národního výběru se tímto přestupem od značky Jacob & Co přičlenil k filmovým celebritám jako je Leonardo DiCaprio, Cameron Diaz a rovněž k sportovním kolegům jako k tenistce Marii Šarapovové, nebo pilotovi F1 Jensenovi Buttonovi.

Svou spokojenost s novým členem vyjádřil i generální ředitel společnosti TAG Heuer Stéphane Linder:

Každý produkt TAG Heuer oslavuje život v současné aréně a žádný jednotlivec se k našim hodnotám nepřiblížil více než Cristiano. Stejně jako TAG Heuer i on vyžaduje dokonalost a jde za svým cílem opravdu tvrdě. Je to poprvé, co jsme vstoupili do světa fotbalu a je skvělé, že právě Cristiano nám pomůže najít nové způsoby jak jednat s fanoušky. Je neuvěřitelně  vzrušující moci kromě dlouholetého propojení s motorismem rozvíjet přes nejlepšího hráče planety i vztah s fotbalem.

Cristiano Ronaldo, který se před objektivem cítí stejně jako na trávníku už má za sebou první fotografování a značku TAG Heuer vnímá následovně:

TAG Heuer je již 150 let zdaleka nejlepší v tom, co dělá. Žádný jiný výrobce luxusních hodinek nemá tak silné vazby na vrcholový sport. Sdílíme úplně stejné odhodlání: posouvat hranice, totálně změnit hru a vytvářet si vlastní pravidla. Je mi ctí být součástí tohoto silného a průkopnického kolektivu.