David Beckham se stal novou tváří značky Tudor

David Beckham se stal novou tváří značky Tudor 1

David Beckham je jedním z nejslavnějších fotbalistů světa a obecnou stylovou ikonou mnoha lidí. Nyní však bude i novou tváří a ambasadorem kampaně BORNTODARE pro značku hodinek TUDOR. Pro mnohé je překvapením, že tento muž, který má všechno, a který získal různé tituly, od titulu nejlepší mužské tělo, až po nejlepší oblečeného muže, se rozhodl spolupracovat právě se značkou Tudor.

Beckham je známý především svým stylem, takže volba spolupráce s Tudorem je opravdovým komplimentem pro tuto značku. V posledních letech se stala úspěšnou, jelikož obměnila jednotlivé kousky a představila několik opravdu úspěšných hodinek inspirovaných vintage stylem. Tento počin můžeme hodnotit velmi pozitivně, protože této značce hrozilo, že ve světě hodinek se oslabí její postavení. Nicméně, s ambasadorem jako je Beckham, je tato značka odsouzena na úspěch v opravdu širokém spektru publika.

Tudor má ve svém portfoliu i nezapomenutelné kousky, o kterých se svého času hodně psalo a hodně mluvilo. Stačí si vzpomenout na Tudor Heritage Chrono, hodinky, o kterých během Baselworld 2013 mluvil téměř každý novinář, nebo Tudor Black Bay Bluse, které si během Baselworld 2014 získali stejně velkou pozornost. Úspěch značky Tudor podtrhují nejen chvály novinářů ale i fotografie sběratele, kteří hrdě objímají právě tuto značku.