DESET  NEJDRAŽŠÍCH OBLEKŮ PRO PÁNY

DESET  NEJDRAŽŠÍCH OBLEKŮ PRO PÁNY 1

Oblek- Znak vkusu, luxusu elegance. Ale není oblek jako oblek. Většina z mužů si na obleku nepotrpí. Mezi obrovské škály obleků si vybírají podle ceny. Ale existují i ​​obleky, které jsou dražší než auto nebo rodinný dům. V tomto článku budete mít možnost objevit deset nejdražších obleků pro pány.

10.Brook’s Brothers

Tato edice obleků vám dodá takzvaný „classic“ look. Perfektně padne na postavu. Je vyroben z materiálů, příjemných na pokožku. Jeden z těchto obleků stojí 14 500 dolarů. Taková edice byla použita i ve filmu The Great Gatsby.

9.Ermenegildo Zegna

Tvůrcem těchto obleků je známý italský módní návrhář Ermenegildo Zegna, zakladatel společnosti, která se v těchto kruzích pohybuje více než sto let. Jejich cena se pohybuje od 20 000 do 22 000 dolarů. Jsou ruční šité na míru, s detailní přesností. V tomto obleku se v davu neztratíte!

8.William Fioravanti

William Fioravanti je další z řady italských módních návrhářů, který začal novu etapu v tomto odvětví. Za jeden z jeho obleků si zaplatíte 22 000 dolarů. Oblek je vyroben na míru z 200 různých druhů látky.

7.World Record Challenge Cup

I když to není klasická společnost, zabývající se výrobou obleků, World Record Challenge Cup vyrábí jeden z nejlepších obleků vůbec. Suzanne Triplett, zkušená australská návrhářka, vyhrála soutěž v roce 2013. Svůj oblek prodala pomocí této společnosti za 28 000 dolarů.

6.Brioni Vanquish II

Obleky od módního domu Brioni jsou cenné pro jejich exkluzivitu a vysokou kvalitu zpracování. Každý oblek na míru stojí kolem 43 000 dolarů.

5.Desmond Merrion

Jeden z nejznámějších krejčích v Londýně, který nabízí ručně vyráběné obleky na míru. Jeho dokonalé zpracování a tvrdá práce stojí 47 000 dolarů za kus.

4.Kiton K-5

Tyto obleky, vyrobené pod záštitou dobře známého italského návrháře jménem Enzo D’Orsi, jsou vytvořeny pomocí nejkvalitnějších materiálů získaných z ovcí Merino. Cena je 50 000 dolarů.

3.William Westmancott

Tento britský návrhář splnil všechna očekávání co se týče obleku „ultimate“ na zakázku. Stojí 75 000 dolarů a na každém obleku pracuje 200 hodin.

2.Alexander Amosu

Alexander Amosu, velmi známý luxusní krejčí, vytvořil nedávno oblek na zakázku s cenovkou 101 890 dolarů. Tento kus je vyroben z nejdražší vlny na světě. Při výrobě tohoto kusu bylo pořízených více než 16 000 stehů – a to ručně. Knoflíky jsou vyrobeny z 18 karátového diamantů.

1.Stuart Hughes Suit

Nejdražší oblek na světě vytvořil Stuart Hughes, který strávil více než 850 hodin tvorbou tohoto uměleckého díla. Je vyroben z úžasné směsi hedvábí, kašmíru a vlny. Třešničkou na dortu je více než 500 diamantů, rozložených v přední i zadní části tohoto saka. Stojí neuvěřitelných 892 980 dolarů.