Důvody, proč chlapi milují plážový volejbal

Důvody, proč chlapi milují plážový volejbal 1

Asi vám už chybí léto a s ním související rostoucí teploty, kvůli kterým si slečny oblékají stále méně oblečení. S tímto ročním obdobím jsou spojeny i různé sporty, mezi nimiž nejvíce vyniká právě plážový volejbal. Proč ho chlapi zbožňují?

Plážový volejbal má prostě své kouzlo. Polonahé opálené volejbalistky v upnutých šortkách jakoby vyzývali k tomu, aby se na ně muži dívali. Pokud jste někdy zápas v tomto sportu viděli, zřejmě víte potvrdit, že mnohem více než jeho průběh vás zajímali křivky hráček, takže na konci jste ani nevěděli říct, který tým vlastně vyhrál.

 
2398501

Chlapi prostě plážový volejbal nesledují kvůli sportovním výkonem a nehodnotí každé zpackanou podání. Užívají si při něm pohled na pak zvlhlé těla volejbalistek a přemýšlejí, jaké výkony by dokázali podat mimo hřiště.

Pokud náhodou randíte s volejbalistky, máte neuvěřitelné štěstí. Nejenže má zřejmě vypracovanou postavu, ale při sledování v zápasů, ve kterých hraje, můžete pokradmu sledovat i její spoluhráčky. A to se vyplatí. Pokud to štěstí nemáte, podívejte se alespoň do naší galerie. Tam najdete motivaci, abyste nějakou volejbalistky konečně sbalili.

 
2398481