Fanoušci značky Tag Heuer rozhodují, jak bude vypadat model Autavia v roce 2017

Fanoušci značky Tag Heuer rozhodují, jak bude vypadat model Autavia v roce 2017 1

Už příští týden se otevřou brány jedinečného hodinářského veletrhu Baselworld 2016 a někteří výrobci tak již nyní ukazují své novinky. Nechybí ani TAG Heuer, který začal v uplynulých měsících prodávat své první inteligentní hodinky a spojil tak tradiční design s moderními funkcemi.

Avšak TAG si toho přichystal ještě více. Oznámil iniciativu The Autavia Cup a dává tak svým zákazníkům, sběratelům, kameramanům, majitelům butiků a jiným, možnost rozhodnout, který z historických modelů Autavia má být znovu uveden v roce 2017. Rozhodovat o vítězi budou moci lidé na internetu. Tam si mohou vybrat jeden z 16-ti modelů, který se jim líbí nejvíce.

První kolo končí 31. března, za kterým následuje kolo druhé. V něm lidé rozhodnou o 4 „finalistech“ s tím, že deadline druhého kola je naplánován na 14. dubna. Konečně, o čtyři dny později, CEO TAG Heuer Jean-Claude Biver odhalí vítěze. Vítězný model bude znovu vyrobený a prezentovaný na Baselworldu 2017. Akce začíná 17. března, tedy v den začátku letošního Baselworldu.