GETAWAY 2 GIVE – LUXUSNÍ PRÁZDNINOVÝ KLUB, KTERÝ PROVÁDÍ EFEKTIVNÍ FILANTROPII

GETAWAY 2 GIVE - LUXUSNÍ PRÁZDNINOVÝ KLUB, KTERÝ PROVÁDÍ EFEKTIVNÍ FILANTROPII 1

Getaway 2 Give není jen obyčejnou luxusní dovolenkovou společností. G2G je vůbec první cestovní firmou na světě, která se zaměřuje na filantropii. Obrovské výnosy ze zprostředkování luxusních dovolených klub věnuje charitě.

G2G je založena na dobrovolném – členové klubu si vychutnávají luxusní dovolenou v soukromých objektech v nádherném prostředí, přičemž jejich peníze jsou využity na prospěšné účely. Členové klubu tak stráví skvělou dovolenou v luxusních resortech a zároveň z toho mají prospěch i ti, kteří to potřebují.

Co nabízí společnost G2G?

Společnost nabízí dovolené v luxusních nemovitostech – jde zejména o vily a luxusní resorty. Ty se nacházejí v různých lokalitách – pláže, horské oblasti, městské destinace v Kostarice, Los Cabos, Aspen, Beaver Creek, Miami, San Francisco a mnoho dalších. Pro své členy má klub připravené zážitky v podobě pronájmu soukromé jachty, prohlídky starobylých hradů i afrického safari. Také vám na několik dní umožní vlastnit soukromý ostrov nebo vlastní zámek.

Kolik stojí členství v klubu G2G?

Vstupní poplatek do členství by vás vyšel 7 500 dolarů – tato vstupní částka bude použita na charitativní účely. Když se už stanete členem, nebudete platit další členské poplatky. Platit budete pouze za dovolenou dle svého výběru.

Kdo stojí za vznikem G2G?

Společnost Getaway 2 Give založil Adam Capes, který je v současnosti prezidentem společnosti. Je úspěšným podnikatelem v oblasti luxusního cestování a aktivně se věnuje filantropii. Prostřednictvím jeho první společnosti Equity Estates, do charity vložil více než 750 000 dolarů. „Vyrůstal jsem v rodině, která oceňovala cestování a rozdávání jiným. Chtěl jsem najít jednoduchý způsob, jak zkombinovat nejlépe dovolené s efektivním darováním. Ovocem této vášně je společnost G2G „, říká Adam Capes.

Pro koho je určen klub G2G?

Tento luxusní klub lahodí jednotlivcům i rodinám, kteří chtějí ze svých dovolených vytěžit něco víc. G2G je pro vás, pokud chcete zjednodušit výběr své dovolené (klub pro vás vybere luxusní nemovitost podle vašich představ), a pokud se nebojíte investovat do kvalitních služeb.