HARLEY QUINN ZE SUICIDE SQUAD BUDE MÍT VLASTNÍ FILM

HARLEY QUINN ZE SUICIDE SQUAD BUDE MÍT VLASTNÍ FILM 1

Je to tak! Informaci, o které fanoušci snili od shlédnutí největšího trháku tohoto léta, exkluzivní přinesl the Hollywood Reporter. Představitelka hlavní postavy, Margot Robbie, už podepsala smlouvu s Warner Bros.

Je to nespoutaná a bláznivá psycholožka, která se zamilovala do zločince. Nemá žádné zábrany a žádný strach. Její poznávacím znamením jsou blond vlasy s nádechem růžové a modré, rozmazaný make-up a chocker se slovem Puddin. Takto by se v krátkosti dala popsat excentrická postava Harley Quinn, která zazářila na plátnech kin v snímku Suicide Squad jako pravděpodobně nejvýraznější charakter.

O tom, že se v souvislosti s Joker-girl chystá něco velké, se šeptalo už jistý čas. Oficiální informace však na veřejnost pronikly až před pár dny (a okamžitě vyvovali pozitivní ohlasy u fanoušků Jednotky sebevrahů). Australská herečka Margot Robbie podepsala se studiemi Warner Brothers smlouvu na spin-off film, který bude rozvíjet příběh Harley Quinn. Robbie však kromě hlavní role získala i post výkonné producentky.

A aby toho nebylo málo, máme pro vás ještě jedno překvapení. To se týká přímo děje připravovaného filmu. Těšit se totiž můžete i na další ženské postavy z rodiny DC Comics. Přestože ještě není známo, které to budou, fanoušci už mají své teorie. Podle jedné z nich se nám ve filmu představí „Gotham City Sirens“ Harley Quinn, Catwoman a Poison Ivy proti Batgirl a Birds of Prey (Black Canary a Huntress).

Kdy však snímek zavítá do kin se zatím neví. Margot Robbie momentálně natáčí film Queen of the Air o životě umělkyně na hrazdě Lillian Leitz a její nešťastné romanci s akrobatem Alfredem Codona. Ten by měl mít premiéru v roce 2017.