Pro perfektního hráče Lionela Messiho perfektní auto

Pro perfektního hráče Lionela Messiho perfektní auto 1

Argentinský fotbalista Lionel Messi je široko daleko považován za nejlepšího hráče planety. Získal všechny hlavní ceny fotbalistů a ne jediný krát. Včetně tří ocenění Zlaté Míče, další tři za nejlepšího hráče roku v lize La Liga, olympijskou medaili a dvakrát byl jmenován za nejlepšího hráče planety.

V sezóně 2011/12 vytvořil světový rekord v největším počtu vstřelených gólů v jedné sezóně, což je v průměru 5 gólů za zápas. Samozřejmě za své výkony je i patřičně ohodnocen a na svůj roční příjem ve výši více než 21 milionů dolarů se nemůže stěžovat. K dobrému platu patří také výhodné bonusy, například auta od společnosti Audi pro celý tým FC Barcelona podle vlastního výběru.

V roce 2012 přišel čas na změnu a Leo se rozhodl obohatit svůj vozový park o nové bílé Maserati GranTurismo MC Sradale v hodnotě 175 tisíc dolarů. Mluvíme o nejlepším autě ze stáje Maserati, pokud jde o rychlost a sílu. Auto nabízí tři režimy jízdy: Manual, Sport a Race. Pod kapotou se nachází 4,7l motor V8, který vás na stovku dostane za 4,6 sekundy a při maximální rychlosti se za jednu hodinu přesunete o 300km dál.