Horká Švédka – Sandra Nilsson

Horká Švédka - Sandra Nilsson 1

Mladá Sandra se věnovala modelingu už od mládí av tomto roce se na radost všech představila v renomovaném časopise Playboy. Má 22 let, 175 centimetrů, 56 kilogramů a míry 91-65-90. Je to prostě ideální výbava, aby dívka z chladného Švédska roztála všechny ledy pochybností, že opravdu patří k elitě světových krásek.

Osudový Paříž
Narodila se ve švédském městečku Ystad a v čtrnácti zamířila s rodiči na výlet do Paříže. Nebyla by to správná dívka, pokud by ji v této metropoli módy nezaujaly módní značky, drahé obchody a samozřejmě modeling. Jen tak souhlasně kývla Clik agency a už se pomyslné semínko pokušení v ní nadobro zakořenilo.

Na svět modelingu byla podle rodičů příliš mladá, ale nakonec v šestnácti, po dlouhém skřípání zuby, povolily podpis smlouvy s Lua Models ve Švédsku, čímž začaly její kariéru modelky, i když na prvních pár let to byl pouze svět exkluzivních šatů.

 
159813

Švédský export
Kariéra a sláva ve světě módy Sandře vzrůstala ze dne na den. Neobešla známé domácí značky jako Gloddigga, Handskarna, Jegerstrocenter a samozřejmě se ohřála i na výsluní národních novin a magazínů. Právě tento druh focení ji oslovil mnohem více, než nudné pózy na módních přehlídkách, ale jelikož chůzi po molu už znala dokonale, nic jí nebránilo, zúčastnit se, a zejména vyhrát mnoho soutěží krásy na Evropské úrovni.

Vždyť stačí vzpomenout Miss Salming v domovině, Miss World Bikini Model – Miss Cinema Look na Maltě, Miss EU v Itálii a srbskou Miss Siren. No a vítězství Hawaiian Tropic bylo poslední kapkou k celosvětové kariéře a světu pikantních záběrů.

 
600full-sandra-nilsson

Zvědaví fanoušci
Sandra se začala objevovat stále častěji v magazínech, na rozměrných billboardech, v exkluzivních kalendářích a zdobila večírky pro dobrou společnost. V roce 2006 ji vyhlásili za jednu z nejvíce sexy žen rodné země. Krásu tedy měla „na papíře“ a svůj přesvědčovací maraton spustil i Playboy.

Trvalo to nějaký čas, dokud Sandra přikývla aktům bez šatů, ale nakonec stál výsledek za to. V lednu tohoto roku se konečně, na radost všech pánů, představila na stránkách Playboye jako Playmate měsíce. Dnes už opustila rodné hnízdo a přestěhovala se do New Yorku, kde je prostor pro realizaci v modelingu přece jen podstatně větší.

Kromě práce se věnuje i charitě a konzumuje výhradně vegetariánskou stravu. A jazyk má také šikovný, vždyť se dorozumí švédsky, anglicky, dánsky a s mužem každé národnosti i beze slov.