Huawei Watch umí odteď telefonovat

Huawei Watch umí odteď telefonovat 1

Inteligentní hodinky Huawei Watch se od prvního momentu lišily od ostatních modelů svým prémiovým provedením, což jim zaručilo obrovský úspěch. Nyní se však od hodinek s Android Wear liší ještě více. Děkovat za to mohou novému softwarovému updatu.

Google v něm zavedl podporu pro reproduktor v hodinkách a Huawei Watch jsou tak první se systémem Android Wear, které tuto novinku využívají. Díky ní mohou lidé zvednout hovor a telefonovat přímo na hodinkách, aniž by museli držet mobil v ruce. Majitelé těchto hodinek mají samozřejmě důvod k radosti a exkluzivitu.

Čínský výrobce totiž jako jeden z mála myslel nadčasově a ukryl do svých inteligentních hodinek i několik komponent, o kterých věřil, že jednoho dne si najdou uplatnění, čehož výsledkem bude delší životnost a aktuálnost jejich produktu. Nyní se zdá, že šlo o opravdu dobré rozhodnutí. Majitelé iPhonu si však zřejmě ještě budou muset počkat na update mobilní aplikace Android Wear.

Aktualizace kromě zvuku přinesla také možnost vypnout Always-on displej, povolení pro různé aplikace (včetně předinstalovaných), bohatší nastavení přístupnosti, nové gesta a nakonec i vylepšenou správu baterie a plynulost systému.