Hudebník Will.i.am v nové kampani představil bezdrátové sluchátka Buttons

Hudebník Will.i.am v nové kampani představil bezdrátové sluchátka Buttons 1

Jelikož společnost Apple ze svých smartphonů odstranila jack na sluchátka, na trhu téměř okamžitě vznikl poptávka po bezdrátových sluchátkách. Na tuto situaci zareagoval i zpěvák a hudebník Will.i.am, který ve své nejnovější kampani představil Buttons – designérské bezdrátová sluchátka.

Buttons představují modelky Naomi Campbell a Kendall Jenner

Na spolupráci v kampani si Will.i.am přizval úspěšné modelky Kendall Jenner a Naomi Campbell. Sluchátka Buttons jsou součástí kolekce i.am + a kromě zprostředkování výborného zvuku mají představovat i módní doplněk – jsou doplněny disky, které vytvářejí futuristický design. Spojuje je nylonový kabel a chybět nesmí ani mikrofon.

Když si sluchátka na chvíli potřebujete složit, jednoduše je spojíte magnetem, který je umístěn v disku na sluchátkách. Díky tomu se jen tak lehce nezamotají ani neztratí. Buttons jsou k dispozici v černém, šedém, růžovém i zlatém provedení. Baterie dobíjecí prostřednictvím USB slibuje výdrž 6 až 8 hodin, což je podobná délka než u různých jiných bezdrátových sluchátek, které nabízejí společnosti Apple nebo Beats. V režimu stand-by vydrží více než 120 hodin. Buttons jsou kompatibilní se systémem iOS i Android a ke svému zařízení jejich připojíte pomocí Bluetooth-u.

Cena sluchátek Buttons se pohybuje kolem 230 dolarů a dostupné jsou v obchodech Apple Store. Objednat si je můžete i přímo prostřednictvím oficiální stránky.