10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 1

Six Senses Ninh Van Bay, Vietnam

Six Senses Ninh Van Bay (úvodní foto) se těší pozoruhodnému prostředí v dramaticky působící zátoce, která skýtá pocit, že jste se ocitli na exkluzivním soukromém ostrově. Impozantní skalní formace, korálový útes, pláž se zlatavým pískem a vysoké hory v pozadí přispívají k pocitu, že jste v luxusu a zároveň v souladu s přírodou. Spa resort přináší realitu destinace, kdy jeho architektonický styl integruje vietnamské tradice. Celkem 58 vynikajících možností ubytování, provedených s typickým ekologickým stylem designu značky Six Senses, jsou osobní vily s vlastním malým bazénkem na osvěžení se. 

Akční nabídka ubytování: Six Senses Ninh Van Bay

.

St Regis Langkawi, Malajsie

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 2

St Regis Langkawi leží v idylické zátoce na jihu ostrova Langkawi s výhledem na soukromou pláž s bílým pískem u Andamanského moře. Zahrnuje 85 apartmánů včetně 20 s bazénem a 4 vil nad vodou, kdy všechny se mohou chlubit vynikajícím výhledem na Malacký průliv. Všechny pokoje mají k dispozici služby komorníka od St. Regis, 24 hodin denně a individuálně přizpůsobené, takže odtuší každou potřebu hosta. Zařízení resortu zahrnuje krásný plavecký bazén, tělocvičnu a společenský prostor, s přístupem k rozšiřujícímu se konferenčnímu zařízení v ultramoderním Mezinárodním kongresovém centru Langkawi.

Akční nabídka ubytování: St Regis Langkawi

.

Soori Bali, Indonésie

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 3

Soori Bali, umístěný na jihozápadním pobřeží „ostrova bohů“ Bali, může být samotnou definicí ráje. Luxusní plážový resort nedaleko ikonického ostrůvku s chrámem Tanah Lot Vás zavede do hlubin relaxace, o nichž jste ani nevěděli, že existují. Luxusní vily v Soori Bali, ukryté mezi zelenými rýžovými poli a nádhernou pláží s lesknoucím se vulkanickým pískem omývaným vlnami Indického oceánu, ve své kombinaci různých prostor plně integruje plážové zážitky. Perfektní rovnováha klidu a živosti, která je pro Bali tak typická, odvádí dobrou práci při uklidňování a stimulaci smyslů.

Akční nabídka ubytování: Soori Bali

.

One&Only Reethi Rah, Maledivy

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 4

Stylový 6* resort existuje sice už více jak 10 let, ale stále nabízí bezkonkurenční úroveň stylu a kultivovanosti. One&Only Reethi Rah má pozoruhodný design ve tvaru chobotnice s 6 km mimořádného pobřeží. Nachází se na jednom z největších ostrovů v North Male Atollu s nekonečnými zátokami s bílým pískem a tyrkysovým mořem, přičemž všech 130 prostorných vil je diskrétně umístěno v krásné krajině, každá na vlastním izolovaném kousku písčitého pobřeží nebo na soukromé terase nad průzračnou vodou v laguně. Služby a stravování jsou zaměřeny na hosty zvyklé na nejvyšší světové standardy. One&Only Reethi Rah je oblíbeným cílem členů královských rodin a předních hollywoodských celebrit

Akční nabídka ubytování: One&Only Reethi Rah

.

Amanwella, Šrí Lanka

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 5

Amanwella se nachází ve vzrostlém háji kokosových palem kolem oblouku pláže v blízkosti města Tangalle na severu Šrí Lanky. Resort odvozuje své jméno od kombinace slov aman (v sanskrtu mír) a wella (sinhálsky pláž). Všech 30 apartmánů plážového resortu má vlastní soukromý plavecký bazén a terasu, současný design a zároveň využívá místní materiály a styl, jako je charakteristická terakotová střecha nebo ručně tesané kamenné stěny. Naleznete zde daleké výhledy na oceán a pláž orámovanou dvěma skalnatými výběžky. Resort spadá pod řetězec Aman, nejexkluzivnější hotelovou značku světa. 

Akční nabídka ubytování: Amanwella

.

Soneva Fushi, Maledivy

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 6

Soneva Fushi ležící na nádherném atolu Baa (Biosférická rezervace UNESCO) je původní ostrovní útočiště na Maledivách. I když je starší než okázalejší nově vybudované maledivské resorty, má úžasnou výhodu v tom, že je zcela obklopen jednou z nejkrásnějších pláží s měkkým pískem a palmami na světě. Velké vícepokojové vily s ve stylu Robinsona Crusoa a soukromé rezidence jsou ukryty mezi hustou tropickou zelení. V souladu s trosečnickou tématikou jsou mnohé vybudovány tak, aby se podobaly domu na stromě. Všechny se otevírají k vlastnímu úseku pláže s bílým pískem a chlubí se soukromým bazénem s mořskou vodou.

Akční nabídka ubytování: Soneva Fushi

.

Song Saa Private Island, Kambodža

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 7

Resort Song Saa Private Island s 9 vilami nad vodou + 18 zahradními a plážovými vilami je čistý 5* luxus, který byste v Kambodži možná nečekali. Určitě není levný, kdy funguje na bázi all-inclusive pro všechny své hosty, včetně bonusů, jako jsou služby prádelny gratis, takže představuje lepší hodnotu, než se na první pohled zdá. Zdejší vily nad vodou jsou obrovské a každá má na terase vlastní bazén a veškeré superluxusní vybavení, které si můžete přát. Od svého otevření v roce 2011 Song Saa získal renomé díky svému bezvadnému servisu a vynikající kuchyni.

Akční nabídka ubytování: Song Saa Private Island

.

Amanoi, Vietnam

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 8

V roce 2013 učinil Aman svůj debut ve Vietnamu prostřednictvím současného plážového resortu spolu s kompletním Aman Spa. Amanoi, jehož jméno vzniklo ze sanskrtských slov aman (mír) a noi (místo), je tiché útočiště ležící na pláži s nádhernými bílým pískem a shlížející na pozoruhodnou zátoku Vinh Hy Bay v NP Nui Chua severovýchodně od Ho Či Minova Města. Amanoi je jedinečný současný plážový resort, který nabízí naprosté soukromí v krásně navrženém ubytování ve 31 pavilonech, z nichž mnohé mají vlastní bazén, a v 5 vilách Aman, všechny umístěné na svahu kopce a s působivými výhledy.

Akční nabídka ubytování: Amanoi

.

Soneva Kiri, Koh Kood, Thajsko

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 9

Odlehlá Soneva Kiri, kam se dostanete za 1,5 hodiny z Bangkoku soukromým letadlem resortu, leží na čtvrtém největším, a přitom nejméně osídleném, thajském ostrově Koh Kood v Thajském zálivu. Je znám jako nejexkluzivnější plážový resort v Thajsku a jeho 24 soukromých vil je vybudováno na svazích pokrytých vzrostlým deštným pralesem. Budete mít k dispozici vlastní čtyřkolku (buggy), která Vás doveze na soukromou úžasnou pláž ve stínu kokosových palem, kde se Vaše chodidla zaboří do měkkého písku a kde se můžete procházet čistým mořem šplouchajícím na lýtka.

Akční nabídka ubytování: Soneva Kiri

.

Soneva Jani, Maledivy

10 nejkrásnějších plážových resortů v Asii 10

Resort Soneva Jani, inspirován slovem, které v sanskrtu znamená „moudrost“, se nachází na ostrově Medhufaru, jenž je součástí neobydleného shluku 5 ostrovů v atolu Noonu. Nejexkluzivnější hotel Malediv je lemován krásnými plážemi, pokrytý bujnou tropickou zelení a obklopený 5,6 km lagunou s průzračnou vodou a nepřerušeným 360° výhledem na Indický oceán. Každá z 24 vodních vil má vlastní bazén a otvírá se k vlastnímu úseku laguny, přičemž některé vily mají skluzavky z horní terasy přímo do laguny dole. Specialitou vil je stahovací střecha v hlavní ložnici, která se dá zmáčknutím knoflíku odsunout, takže hosté mohou ležet v posteli a dívat se na hvězdy…

Akční nabídka ubytování: Soneva Jani