Hurá za zážitky věže Montparnasse

Hurá za zážitky věže Montparnasse 1

Když se pohybujete po rušných ulicích Paříže, je obtížné zachytit celý rozsah její kouzelné krásy. Proto vám nabízíme možnost vstoupit do věže Montparnasse a vyšplhat se až na její střechu, odkud se naskytne jedinečný panoramatický pohled na celé město. Vstupenky jsou dostupné a obsahují přímý přístup k výtahům, které vás povedou na 56. patro. Toto je zážitek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Věž Montparnasse, známá také jako Tour Montparnasse, je jednou z nejvyšších budov v Paříži. Nachází se na adrese 33, avenue du Maine, 75755 Paris, Francie. Pokud potřebujete nějakou pomoc nebo máte dotazy, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets, kde vám budou schopni poskytnout veškeré potřebné informace.

Vstup do věže je možný od 9:30 do 23:00, přičemž poslední možný vstup je 30 minut před zavírací dobou. Vstupenky vám budou doručeny okamžitě a je možné je předložit v digitální podobě přímo ve vašem mobilním zařízení. Tato služba vám umožní předejít frontám a rychle se dostat na vyhlídkovou plošinu.

S těmito vstupenkami získáte přístup na Tour Montparnasse s úžasným 360° výhledem na Paříž. Můžete se rozhlédnout z 56. patra a vidět celé město pod sebou. To zahrnuje nejznámější pařížské památky, jako je Eiffelova věž a mnoho dalších. Pokud se rozhodujete mezi návštěvou Eifellovy věže a Tour Montparnasse, mějte na paměti, že návštěva věže Montparnasse je mnohem klidnější a méně rušná.

Vstupenky na věž Montparnasse k zakoupení online zde:

 

Kromě úžasného výhledu vás na Tour Montparnasse čeká také zážitek z cestování časem v Paříži pomocí virtuální reality a filmový zážitek. Tyto atrakce vám pomohou lépe pochopit historii a kulturu města a poskytnou vám jedinečný pohled na jeho vývoj.

Nikdy nevíte, co vás může inspirovat. Možná to bude pohled na město z takové výšky, který vás přiměje napsat báseň, nebo jen chvíle klidu, kdy se budete moci zaposlouchat do svých myšlenek a tvořit. Nechte se unést kouzlem Paříže a užijte si svůj pobyt na vrcholu Tour Montparnasse.

Pokud se rozhodnete zrušit svou návštěvu, je to možné až do 23:59 v den předcházející vaší návštěvě. Rovněž můžete přesunout svou návštěvu až do 23:59 v den předcházející vaší návštěvě. Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na vaši návštěvu na Tour Montparnasse!