JAKÉ PŘEDSEVZETÍ  SI DAL DO TOHOTO ROKU MARK ZUCKERBERG?

JAKÉ PŘEDSEVZETÍ  SI DAL DO TOHOTO ROKU MARK ZUCKERBERG? 1

Nový rok je za námi. Nyní je na čase začít pracovat na svých novoročních předsevzetí. Pro inspiraci jak začít, se podíváme na to, co chce letos dosáhnout Mark Zuckerberg.

Osobním cílem výkonného ředitele největší sociální sítě na světě, Facebooku, je navštívit a setkat se s lidmi ze všech států USA. Jak sám tvrdí, už strávil nějaký ten čas v každém státě a na seznamu má ještě 30 států z 52. Po bouřlivém minulém roce si Zuckerberg stanovil úkol jít ven a mluvit se více s lidmi o tom, jak žijí, pracují a celkově přemýšlejí o své budoucnosti. Se svou ženou, Priscil si Zuckerberg užívá výlety odkdy začali spolu chodit. Nedávno cestovali kolem světa a navštívili množství míst. Nyní se více těší na to, jak navštíví více ze své země a setkají lidí doma.

Tím, že se rozhodl pro tuto výzvu, si Zuckerberg myslí, že lidstvo došlo k určitému bodu, kdy se změní. Již několik dekád nám totiž technologie a globalizace umožňují být více produktivními a propojenými. Hlavním úkolem Facebooku je propojit svět a dát každému hlas. Zuckerberg se rozhodl osobně si poslechnout tento rok větší množství těchto hlasů. Toto předsevzetí mu pomůže vést Facebook a charitativní iniciativu Chan Zuckerberg, díky čemuž se uskuteční větší pozitivní dopad.

Výlety budou prováděné ve více formách – road tripy, zastávky v malých městech a univerzitách, různých pracovištích, setkání s učiteli a vědci a návštěvy dalších míst, které mu lidé cestou doporučí. O své cestě bude Mark Zuckerberg informovat prostřednictvím svého facebookového profilu, který může sledovat každý. Pokud vás toto předsevzetí zaujalo, můžete si ho celé přečíst na tomto odkazu. A jaké předsevzetí jste si dali do nového roku vy?