Opuštěný striptýzový klub pod vodou a ve Svaté zemi? To jen tak neuvidíte

Opuštěný striptýzový klub pod vodou a ve Svaté zemi? To jen tak neuvidíte 1

Kombinace, jakou byste nečekali, opravdu existuje. V dalekém Izraeli najdete právě takové bohem zapomenuté místo. Kdysi se to tu hemžilo kráskami.

Striptýzový klub v Izraeli?
Už to samo o sobě zní trochu jako paradox. Ačkoli tam ženy až tak omezovány nejsou, přece jen jde o „trochu“ konzervativní společnost. A nevěřili byste – mají je tam. Dokonce jeden z nich byl donedávna pod vodou.

 
Abandoned-Underwater-Strip-Club-in-Israel-2

Suchou nohou
Ve městě Eilat se nachází Nymph Show Bar, tedy to, co z něj zbylo. Původně šlo o luxusní restauraci Red Sea Star, ale později osadili tyče a strip-club byl na světě. Nejdříve jste museli projít po sedmi (jaké biblické číslo) metrovém mostě na plošinku. Tam vás čekaly schody směrem dolů. Nebo jinak řečeno – do striptýzového klubu jste prošli suchou nohou.

Zakonzervován relax
Představte si ten luxus. Drinky, nahé dívky a za okny plavou rybičky. A ten pocit, že od zbytku krutého světa vás dělí masa vody. Tomu se říká relax! Škoda, že to v roce 2012 skončilo. Fotografie jsou dílem mořského biologa a vášnivého potápěče Gila Koplovitza. Ten se rozhodl trochu namočit.

 
2

Vše fotil přes okno, protože dovnitř nikoho nepustí. Striptýzový klub je pečlivě zakonzervován, ale možná jej jednoho dne otevřou. Pak hurá na exkurzi do Svaté země! Vždyť například modelka Bar Rafaeli pochází z Izraele …